Woonaccent Makelaars Enschede
"Le courtier qui pense....en personnes"
Wij geloven in een persoonlijke en betrouwbare samenwerking, waarin uw wensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een groter huis, kleiner wilt wonen of verhuist naar een nieuwe woonplaats – wij helpen u graag op weg naar de juiste woonoplossing. Wij kijken niet alleen naar het huis, maar ook naar de mensen die erin wonen en wat hun behoeften zijn. Woonaccent makelaars Enschede is lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Frankenhuis 20
7481MB Haaksbergen
€ 415.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
P.A. van Deldenstraat 152
7523HJ Enschede
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 213 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Gronausestraat 172
7533BS Enschede
€ 239.000 k.k.
€ 2.988/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Distel 11
7483AG Haaksbergen
€ 398.000 k.k.
€ 3.431/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Johannaweg 16 I
7555CP Hengelo
€ 200.000 k.k.
€ 4.762/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hogelandsingel 87
7512GD Enschede
€ 499.000 k.k.
€ 3.219/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
61 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
Nijmansbos 17
9Goed, persoonlijk contact, ondersteunend, hartelijk en helder in advisering.
-
Waterweegbreelaan 23
8Fijne makelaar, denkt goed met je mee bij de aankoop. Kijkt goed naar de aangeboden huizen. Raadt ook dingen af als hij denkt dat het niks is.
-
Floresstraat 88 B
10We zijn zowel bij de aan- als verkoop uitstekend geholpen. En dat voor de tweede keer in een jaar tijd. Het marktonderzoek was in beide situaties enorm goed, waardoor we veel nuttige informatie en adviezen hebben gekregen. Bij vragen word je snel en vriendelijk te woord gestaan, kortom: wederom een top ervaring.
-
Walkottelanden 96
10Woonaccent heeft ons goed geholpen met het vinden en het kopen van een woning. De samenwerking was erg prettig. De makelaar was eerlijk en gaf goed advies. Zeer tevreden!
-
Kemnalanden 37
10Fijne en professionele begeleiding bij de verkoop. Duidelijk in de communicatie en snel in het contact. We hebben het hele traject als zeer prettig ervaren. Dank voor de prettige samenwerking.
-
De Graspieper 41
9Fijne makelaar en komt afspraken na. Voor aankoop en verkoop gebruik gemaakt van de diensten van Woonaccent.
-
60 41
10 -
Roessinghsbleekweg 1 25
10Het contact liep perfect. Alles werd ons goed uitgelegd En alles was duidelijk.
-
Kukslanden 15
10Zeer fijne aankoopbegeleiding. Duidelijk, betrokken, vakkundig en altijd snel in contact. We voelden ons goed ondersteund bij elke stap van de aankoop. Woonaccent: Bedankt voor de prettige samenwerking en uitstekende begeleiding.