Viermakelaars Vught
"Makler in ’s-Hertogenbosch - Vught - Rosmalen"
Viermakelaars is actief in Den Bosch, Vught en Rosmalen. Door jarenlange ervaring op de lokale markt ken we de regio als onze eigen woonomgeving. Onze sterke netwerken en persoonlijke benadering hebben geleid tot het verkopen van veel woningen. Wij zijn niet alleen makelaars, maar ook betrouwbare partners en adviseurs voor onze klanten. Onze medewerkers wonen in het werkgebied en zijn op de hoogte van lokale markttrends, mensen en jurid...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sonniusstraat 34
5212AK 's-Hertogenbosch
€ 760.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Piacenzastraat 10
5262JZ Vught
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 170 m²
- Fläche des Grundstücks
- 389 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Kapellaan 1 C
5261CN Vught
€ 487.500 k.k.
€ 5.186/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Heunpark 2211
5261WC Vught
€ 685.000 k.k.
€ 5.569/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Kampenhout 8
5262JS Vught
€ 550.000 k.k.
€ 4.135/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 199 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Klokwetering 80
5231NT 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.306/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 112 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (38)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
38 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
10 Bewertungen bei Google
-
Repelweg 97
9Het contact is altijd fijn en vriendelijk en deskundig verlopen, Heel het team is vriendelijk en hartelijk in omgang . Bedankt Jan en collega’s voor de tot nu toe fijne samenwerking Hartelijke groeten, Bert en Maria Bouwman
-
Michael Verhart
10Heel fijn contact, professioneel maar erg toegankelijk en daardoor een heel prettige samenwerking. Mooie en reeële foto’s gemaakt. Kortom: aanrader!
-
Heunpark 1232
10Fijne communicatie van begin tot eind. Komen afspraken na en denken mee. Als je langs kantoor gaat of belt weten ze direct wie je bent en welk pand daarbij hoort. Dat voelt heel prettig. Nogmaals onze dank voor de begeleiding bij de verkoop van het appartement van onze ouders
-
Esschestraat 107
4De makelaar werd opdringerig, er was weinig ruimte om alle goed door te nemen, heeft zonder overleg het verkoopconcept naar een derde persoon doorgestuurd omdat mijn zus en ik er te lang overdeden om te tekenen. Daarnaast heeft de makelaar tweemaal benoemt dat wij voor hem een lastig dossier zijn! Sorry omdat wij niet snel genoeg tekenen en er onduidelijkheid was met betrekking tot het executeurschap, wat door een advocaat nagekeken is, vind ik het pijnlijk om als klant te hore…
-
Hinthamereinde 64 N
9Prettig contact, persoonlijk en toch zakelijk tegelijk. Goede terugkoppeling na ieder gesprek en fijne ondersteuning vanuit kantoor.