Viermakelaars Vught
"Agentes inmobiliarios en Den Bosch - Vught - Rosmalen"
Viermakelaars está activo en Den Bosch, Vught y Rosmalen. Gracias a años de experiencia en el mercado local conocemos la región como si fuera nuestro propio entorno. Nuestros fuertes contactos y enfoque personal han llevado al venta de muchas viviendas. No solo somos agentes inmobiliarios, sino también socios y asesores confiables para nuestros clientes. Nuestro personal vive en la zona de trabajo y está al tanto de las tendencias del m...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sonniusstraat 34
5212AK 's-Hertogenbosch
€ 760.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Piacenzastraat 10
5262JZ Vught
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- 389 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Kapellaan 1 C
5261CN Vught
€ 487.500 k.k.
€ 5.186/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Heunpark 2211
5261WC Vught
€ 685.000 k.k.
€ 5.569/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Kampenhout 8
5262JS Vught
€ 550.000 k.k.
€ 4.135/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 199 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Klokwetering 80
5231NT 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.306/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 112 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
28 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Repelweg 97
9Het contact is altijd fijn en vriendelijk en deskundig verlopen, Heel het team is vriendelijk en hartelijk in omgang . Bedankt Jan en collega’s voor de tot nu toe fijne samenwerking Hartelijke groeten, Bert en Maria Bouwman
-
Michael Verhart
10Heel fijn contact, professioneel maar erg toegankelijk en daardoor een heel prettige samenwerking. Mooie en reeële foto’s gemaakt. Kortom: aanrader!
-
Heunpark 1232
10Fijne communicatie van begin tot eind. Komen afspraken na en denken mee. Als je langs kantoor gaat of belt weten ze direct wie je bent en welk pand daarbij hoort. Dat voelt heel prettig. Nogmaals onze dank voor de begeleiding bij de verkoop van het appartement van onze ouders
-
Esschestraat 107
4De makelaar werd opdringerig, er was weinig ruimte om alle goed door te nemen, heeft zonder overleg het verkoopconcept naar een derde persoon doorgestuurd omdat mijn zus en ik er te lang overdeden om te tekenen. Daarnaast heeft de makelaar tweemaal benoemt dat wij voor hem een lastig dossier zijn! Sorry omdat wij niet snel genoeg tekenen en er onduidelijkheid was met betrekking tot het executeurschap, wat door een advocaat nagekeken is, vind ik het pijnlijk om als klant te hore…
-
Hinthamereinde 64 N
9Prettig contact, persoonlijk en toch zakelijk tegelijk. Goede terugkoppeling na ieder gesprek en fijne ondersteuning vanuit kantoor.