Bödeker Udema Makelaardij
"persönlich, wirksam und aktiv!"
Bödeker Udema Makelaardij staat al meer dan honderd jaar voor betrouwbaarheid in Winschoten en de omgeving. Onze expertise ligt in de verkoop, verhuur en aankoop van onroerend goed, zowel voor woningen als zakelijke doeleinden. Daarnaast bieden wij gevalideerde taxaties aan, waarbij we zorgvuldig en nauwkeurig werken om de juiste waardering te garanderen. Met een sterke focus op persoonlijkheid en doeltreffendheid, streven we ernaar om...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 227
9686PC Beerta
€ 497.500 k.k.
€ 1.803/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 276 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2005 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Blijhamsterstraat 50
9671AX Winschoten
€ 595.000 k.k.
€ 3.940/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 515 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Feiko Clockstraat 88
9665BE Oude Pekela
€ 175.000 k.k.
€ 2.397/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- 561 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Klinkerweg 14
9684AE Finsterwolde
€ 275.000 k.k.
€ 2.115/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 495 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hoofdweg 236
9681AM Midwolda
€ 339.000 k.k.
€ 3.809/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 520 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Nicolaas Beetsstraat 6
9673GC Winschoten
€ 175.000 k.k.
€ 2.333/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (51)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
51 Bewertungen insgesamt
Funda
30 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
Veenweg 14
9Contact met makelaar was uitstekend. Na elke bezichtiging werden we op de hoogte gehouden. Wij als verkopers werden van elke stap op de hoogte gebracht. Dit hebben wij als zeer prettig ervaren. Komt afspraken na.
-
Klinkerstraat 91
8Huis verkocht voor mijn zus daarom moest er buiten het huis verkopen meerdere zaken geregeld worden en de makelaar heeft mij daarbij goed geholpen
-
Johanna Prak
2Deze makelaar is niet te vertrouwen wat kunnen ze ver gaan om mensen te besodemieteren!Heel laag. Tip Voor mensen ga naar makelaar Van Der Veen
-
Handelskade 31
10Übersetzt durch KIErfahrener Makler, fein im Umgang und hält Sie gut und pünktlich über alle Entwicklungen um den Verkauf Ihres Hauses auf dem Laufenden.
-
Ommelanderwijk 79
10Hele kundige makelaar Met veel inzicht Ben heel tevreden over hem En niks was teveel Ook goed communiceren Naar mij toe
-
Kastanjelaan 99
10Jos is een deskundige en toegankelijke makelaar. De klant wordt goed meegenomen in het verkoopproces. Dik tevreden!
-
Watersnip 24
8Übersetzt durch KIWir haben die Zusammenarbeit mit unserem Makler als sehr angenehm empfunden. Die Kommunikation war klar und flüssig, und es wurde gut auf unsere Wünsche eingegangen. Wir erhielten während des Prozesses ehrliche Ratschläge. Die Vorgehensweise war professionell, was viel Vertrauen gab. Kurz gesagt, ein guter Makler, den wir sicher weiterempfehlen würden.