Makelaar Martijn Willems
"Aussergewöhnlich zu Hause im Land van Cuijk und Umgebung"
Der Makler Martijn Willems ist seit 25 Jahren als Bestandsimmobilienmakler und Gutachter im Land van Cuijk und der unmittelbaren Umgebung tätig. Mit einem Team, das begeistert, professionell und lösungsorientiert arbeitet, sorgt er für eine zuverlässige und zielgerichtete Unterstützung bei den wichtigsten Entscheidungen in Ihrem Immobilienverkehr. Ob Sie nun kaufen, verkaufen oder eine Bewertung benötigen – er steht Ihnen mit Wissen und...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Diepvoorde 3116
6605GR Wijchen
€ 419.000 k.k.
€ 3.809/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 220 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
St. Jacobslaan 558
6533TZ Nijmegen
€ 559.000 k.k.
€ 4.861/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 213 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Pijlstaart 2
5361SB Grave
€ 545.000 k.k.
€ 3.733/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 281 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Tulpenboom 32
5432KL Cuijk
€ 799.000 k.k.
€ 4.161/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 192 m²
- Fläche des Grundstücks
- 508 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Waterkering 25
5432KE Cuijk
€ 2.250.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 351 m²
- Fläche des Grundstücks
- 804 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (171)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
171 Bewertungen insgesamt
Funda
109 Bewertungen auf Funda
62 Bewertungen bei Google
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.