Makelaar Martijn Willems
"Exceptionally at home in Land van Cuijk and its surroundings"
Real estate agent Martijn Willems has been active for 25 years as an existing home real estate agent-appraiser in the Land of Cuijk and its immediate surroundings. With a team that works enthusiastically, professionally and solution-oriented, he provides reliable and focused support for the most important choices in your real estate transactions. Whether you are buying, selling or need an appraisal, he is ready to help you with his know...
Current housing stock
-
- Available
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Diepvoorde 3116
6605GR Wijchen
€ 419.000 k.k.
€ 3.809/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
St. Jacobslaan 558
6533TZ Nijmegen
€ 559.000 k.k.
€ 4.861/m²
ESave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 213 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Pijlstaart 2
5361SB Grave
€ 545.000 k.k.
€ 3.733/m²
BSave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 281 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Tulpenboom 32
5432KL Cuijk
€ 799.000 k.k.
€ 4.161/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 192 m²
- Land area
- 508 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Waterkering 25
5432KE Cuijk
€ 2.250.000 k.k.
A+Save as favorite- Living area
- 351 m²
- Land area
- 804 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (171)
Review platforms
BronscoresTotal score
171 total reviews
Funda
109 reviews on Funda
62 reviews on Google
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.