Makelaar Miranda
"Ik luister naar wat u wilt!"
Makelaar Miranda is een verfrissend makelaarskantoor in Etten-Leur dat zich op de aan- en verkoop van woningen specialiseert. Met een persoonlijke aanpak en duidelijke communicatie zorgt Makelaar Miranda ervoor dat de verkoop of aankoop van een huis soepel verloopt. De nadruk ligt op klantgerichtheid, met 100% persoonlijke aandacht en een heldere benadering. Bij Makelaar Miranda is er geen poespas of overbodige complexiteit. Alles gebeu...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kloosterlaan 106
4871TM Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Aalscholver 9
4872MV Etten-Leur
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 298 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Lambertusstraat 76
4872XC Etten-Leur
€ 350.000 k.k.
€ 3.889/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Sprangweg 27 a
4741RD Hoeven
€ 725.000 k.k.
€ 2.184/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 332 m²
- Fläche des Grundstücks
- 611 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Buitenhof 45
4871BS Etten-Leur
€ 559.000 k.k.
€ 4.080/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 238 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Kwikstaart 21
4872RD Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 284 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (35)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
35 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Lange Brugstraat 9
10Super geholpen, bij dit huis maar ook bij de andere bezichtigingen, en onderhandelingen. Altijd snel reactie, en dat is nodig in deze stressvolle markt.
-
Kloosterlaan 34
10Miranda is Heel vriendelijk, zeer behulpzaam, heeft een goede imput ze weet waar ze het over heeft en staat voor haar klanten helpt waar nodig en is altijd bereikbaar. Zeer prettig!!
-
Laguitensebaan 52
10Super, het is een superlieve makelaar helpt je met watje wil alle vragen die je hebt beantwoord ze en zoekt ook met je mee naar een nieuwe woning
-
Schimmelpennincklaan 42
10Übersetzt durch KIMiranda hat mir bei der Wohnung geholfen. Sie ist sehr engagiert, realistisch und zuverlässig und handelt direkt. Super!
-
Vedelring 136
9Übersetzt durch KIDer Kontakt mit Miranda war sehr unangestrengt. Eine feine Person, wodurch der Verkauf ein fadenloser Prozess war! Miranda, vielen Dank!
-
Hubertuslaan 37
9Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief sich gut und professionell mit klaren Erklärungen überall. Fachkraft-Begleitung während des gesamten Verkaufsprozesses.
-
Merel 24
9Übersetzt durch KIMiranda ist sehr erfahren mit einem guten Marktverständnis, sie kommuniziert sehr klar, reagiert schnell. Der Verkauf ist sehr flüssig verlaufen. Miranda ist eine sehr angenehme, zugängliche Person, offen für alle Fragen. Ich bin mit unserer Zusammenarbeit sehr zufrieden.