Makelaar Miranda
"Ik luister naar wat u wilt!"
Makelaar Miranda is een verfrissend makelaarskantoor in Etten-Leur dat zich op de aan- en verkoop van woningen specialiseert. Met een persoonlijke aanpak en duidelijke communicatie zorgt Makelaar Miranda ervoor dat de verkoop of aankoop van een huis soepel verloopt. De nadruk ligt op klantgerichtheid, met 100% persoonlijke aandacht en een heldere benadering. Bij Makelaar Miranda is er geen poespas of overbodige complexiteit. Alles gebeu...
Current housing stock
-
- Available
Kloosterlaan 106
4871TM Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
BSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Aalscholver 9
4872MV Etten-Leur
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
ASave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 298 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Lambertusstraat 76
4872XC Etten-Leur
€ 350.000 k.k.
€ 3.889/m²
Save as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 195 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Sprangweg 27 a
4741RD Hoeven
€ 725.000 k.k.
€ 2.184/m²
A+Save as favorite- Living area
- 332 m²
- Land area
- 611 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Buitenhof 45
4871BS Etten-Leur
€ 559.000 k.k.
€ 4.080/m²
ASave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 238 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Kwikstaart 21
4872RD Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
CSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 284 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (35)
Review platforms
BronscoresTotal score
35 total reviews
Funda
26 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Lange Brugstraat 9
10Super geholpen, bij dit huis maar ook bij de andere bezichtigingen, en onderhandelingen. Altijd snel reactie, en dat is nodig in deze stressvolle markt.
-
Kloosterlaan 34
10Miranda is Heel vriendelijk, zeer behulpzaam, heeft een goede imput ze weet waar ze het over heeft en staat voor haar klanten helpt waar nodig en is altijd bereikbaar. Zeer prettig!!
-
Laguitensebaan 52
10Super, het is een superlieve makelaar helpt je met watje wil alle vragen die je hebt beantwoord ze en zoekt ook met je mee naar een nieuwe woning
-
Schimmelpennincklaan 42
10Translated by AIMiranda helped me to get a housing. She is very involved, realistic and earlier, and takes direct action. Super!
-
Vedelring 136
9Translated by AIContact with Miranda is very forced. Nice person making the sales process a seamless one! Thank you, Miranda!
-
Hubertuslaan 37
9Translated by AIThe contact went well and professionally with clear explanations everywhere. Expert guidance during the entire sales process.
-
Merel 24
9Translated by AIMiranda is very knowledgeable with a good knowledge of the market, she is very clear in communication, responds quickly. The sale went very smoothly. Miranda is a very pleasant, accessible person, open to all questions. I am very satisfied with our cooperation.
-
Doelen 10
9Translated by AIWe had known Miranda for some time through the purchase of previous homes, which went smoothly and excellently. So, for the sale of our house, the decision wasn't so difficult. She is expert and very customer-friendly.