Verbrugge Makelaardij Oosterhout
"Clevere Vermarktung. Ihr Haus schnell und gut verkauft!"
Verbrugge Makelaardij is sinds 45 jaar actief in de regio Oosterhout en Raamsdonksveer. In het centrum van Oosterhout, aan de Gasstraat 42, heeft het kantoor zich gevestigd sinds 2018. Hier werken niet alleen makelaars, maar ook hypotheek- en verzekeringsadviseurs samen, zodat klanten onder één dak alle benodigde hulp krijgen. Ingrid Timmer en Teun Brouwers zijn bekend als betrouwbare contactpersonen voor de inwoners van Oosterhout. Onz...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nonnenveld 21
4901ZP Oosterhout
€ 559.000 k.k.
€ 4.582/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 261 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Linthorst-Homanlaan 1
4908DL Oosterhout
€ 837.000 k.k.
€ 5.694/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 558 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Vinkenslag 36
4901AP Oosterhout
€ 869.000 k.k.
€ 5.267/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 860 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Aurorastraat 8
4902PX Oosterhout
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Hertogenlaan 366
4902AZ Oosterhout
€ 259.000 k.k.
€ 4.980/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 52 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Eksterstraat 7
4901BA Oosterhout
€ 409.000 k.k.
€ 3.098/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 179 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (63)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
63 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
11 Bewertungen bei Google
-
Mauritsstraat 16
8Prima verloop van de verkoop, ondanks dat de eerste koper een week voor de overdracht de koop annuleerde werd er direct snel gehandeld waardoor er binnen 5 dagen een nieuwe bezichtiging en daarmee een nieuwe verkoop is gesloten.
-
Hertogenlaan 366
10Het contact met de makelaar was goed. Regelmatig nam zij de stand van zaken met mij door betreffende de verkoop. Alles was prima geregeld.
-
Bronkhorst 44
9De makelaar was heel makkelijk benaderbaar, deed wat ze beloofde en benaderde ons op sympathieke wijze. Ook de adviezen van de financiële man waarderen we zeer: we hebben er veel van geleerd en hij was altijd voor vragen bereikbaar.
-
Joey Burg
10Übersetzt durch KIGute Makler bei Verbrugge. Gut bewertet im Vergleich zu anderen Maklern und auch sehr gute Unterstützung im gesamten Prozess erhalten. Wollte auch keine Bonus oder etwas anderes empfangen. Sehr integre Mitarbeiter und immer ordentlich und nett. Ich bin sehr zufrieden. Einige Makler sind wirklich Haien, also gut dass es auch gut gehen kann.
-
Prof. Rommehoek 20
9Contact met makelaar super goed . Alles goed verlopen . Zie beoordeling hierboven . I.v.m. het aantal karakters deze regel .
-
Krommebeemd 55
8Übersetzt durch KIDie Anzeige enthielt ursprünglich viele Fehler. Mehr Durchsetzungsvermögen ist während der Verkaufsperiode gewünscht, Vereinbarungen wurden nicht immer eingehalten. Gute Erfahrung mit dem Verkauf und der Abwicklung.