Delfshaven Makelaardij
Delfshaven Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de westelijke wijken van Rotterdam. Met jarenlange ervaring en een diepe kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning met zorgvuldigheid en professionaliteit. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een transparante en klantgerichte aanpak, waarbij we u gedetailleerd begeleiden door het hele proce...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Coolhavenstraat 31 B 02
3024TD Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.873/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stieltjesstraat 2 D
3071JW Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 5.500/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Boeierstraat 17 A
3028XA Rotterdam
€ 249.500 k.k.
€ 4.708/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 53 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Mathenesserweg 79 A 03
3027HJ Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.750/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Van 's-Gravesandestraat 47 B
3112JL Schiedam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Mathenesserlaan 365 A
3023GC Rotterdam
€ 725.000 k.k.
€ 4.143/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 175 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (93)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
93 Bewertungen insgesamt
Funda
62 Bewertungen auf Funda
31 Bewertungen bei Google
-
Hugo Molenaarstraat 17 B
8Goede service en snel alles geregeld. De makelaar is transparant naar ons toe. Vragen en informatie wordt goed gedeeld en beantwoord. Ben zeer tevreden.
-
Rosier Faassenstraat 69
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werden we professioneel, vriendelijk en transparant geholpen. De communicatie verliep vlot en duidelijk, waardoor we altijd precies wisten waar we aan toe waren. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en had veel kennis van de markt. Dankzij hun inzet en expertise is het hele proces soepel en succesvol verlopen. We voelden ons echt ontzorgd. Kortom: een betrouw…
-
Irena Fernandes
2Op donderdag 5 maart 2026 had ik een afspraak voor een bezichtiging van de woning aan de Schiedamseweg beneden in Rotterdam. Helaas is er niemand namens uw kantoor komen opdagen. Ik heb hierover twee keer telefonisch contact opgenomen om te vragen waar de makelaar bleef. Tijdens het eerste telefoongesprek werd mij verteld dat hij onderweg was omdat zijn vorige afspraak was uitgelopen. Bij het tweede telefoongesprek werd echter aangegeven dat wij elkaar zouden hebben misgelopen. Dit verbaast mij, aangezien ik ruim op tijd aanwezig was op de afgesproken locatie en daar ook ben blijven wachten. De tegenstrijdige informatie die ik telefonisch heb ontvangen vind ik erg vreemd en bovendien teleurstellend. Ik heb speciaal tijd vrijgemaakt voor deze bezichtiging en verwacht in zo’n situatie duidelijke en eerlijke communicatie.