Delfshaven Makelaardij
Delfshaven Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de westelijke wijken van Rotterdam. Met jarenlange ervaring en een diepe kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning met zorgvuldigheid en professionaliteit. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een transparante en klantgerichte aanpak, waarbij we u gedetailleerd begeleiden door het hele proce...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Coolhavenstraat 31 B 02
3024TD Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.873/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stieltjesstraat 2 D
3071JW Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 5.500/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Boeierstraat 17 A
3028XA Rotterdam
€ 249.500 k.k.
€ 4.708/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 53 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mathenesserweg 79 A 03
3027HJ Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.750/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Van 's-Gravesandestraat 47 B
3112JL Schiedam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mathenesserlaan 365 A
3023GC Rotterdam
€ 725.000 k.k.
€ 4.143/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 175 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
Avis (93)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
93 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Hugo Molenaarstraat 17 B
8Goede service en snel alles geregeld. De makelaar is transparant naar ons toe. Vragen en informatie wordt goed gedeeld en beantwoord. Ben zeer tevreden.
-
Rosier Faassenstraat 69
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werden we professioneel, vriendelijk en transparant geholpen. De communicatie verliep vlot en duidelijk, waardoor we altijd precies wisten waar we aan toe waren. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en had veel kennis van de markt. Dankzij hun inzet en expertise is het hele proces soepel en succesvol verlopen. We voelden ons echt ontzorgd. Kortom: een betrouw…
-
Irena Fernandes
2Op donderdag 5 maart 2026 had ik een afspraak voor een bezichtiging van de woning aan de Schiedamseweg beneden in Rotterdam. Helaas is er niemand namens uw kantoor komen opdagen. Ik heb hierover twee keer telefonisch contact opgenomen om te vragen waar de makelaar bleef. Tijdens het eerste telefoongesprek werd mij verteld dat hij onderweg was omdat zijn vorige afspraak was uitgelopen. Bij het tweede telefoongesprek werd echter aangegeven dat wij elkaar zouden hebben misgelopen. Dit verbaast mij, aangezien ik ruim op tijd aanwezig was op de afgesproken locatie en daar ook ben blijven wachten. De tegenstrijdige informatie die ik telefonisch heb ontvangen vind ik erg vreemd en bovendien teleurstellend. Ik heb speciaal tijd vrijgemaakt voor deze bezichtiging en verwacht in zo’n situatie duidelijke en eerlijke communicatie.