Delfshaven Makelaardij
Delfshaven Makelaardij ofrece un servicio inmobiliario confiable y personal en los barrios occidentales de Róterdam. Con años de experiencia y un conocimiento profundo de la región, le ayudamos a encontrar o vender su vivienda con cuidado y profesionalismo. Nuestro servicio incluye venta, compra y tasaciones. Trabajamos con un enfoque transparente y orientado al cliente, guiándole detalladamente a través de todo el proceso. Nuestro pers...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Coolhavenstraat 31 B 02
3024TD Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 3.873/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 71 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Stieltjesstraat 2 D
3071JW Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 5.500/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Boeierstraat 17 A
3028XA Rotterdam
€ 249.500 k.k.
€ 4.708/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mathenesserweg 79 A 03
3027HJ Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.750/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Van 's-Gravesandestraat 47 B
3112JL Schiedam
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mathenesserlaan 365 A
3023GC Rotterdam
€ 725.000 k.k.
€ 4.143/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (93)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
93 reseñas total
Funda
62 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Hugo Molenaarstraat 17 B
8Goede service en snel alles geregeld. De makelaar is transparant naar ons toe. Vragen en informatie wordt goed gedeeld en beantwoord. Ben zeer tevreden.
-
Rosier Faassenstraat 69
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment werden we professioneel, vriendelijk en transparant geholpen. De communicatie verliep vlot en duidelijk, waardoor we altijd precies wisten waar we aan toe waren. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en had veel kennis van de markt. Dankzij hun inzet en expertise is het hele proces soepel en succesvol verlopen. We voelden ons echt ontzorgd. Kortom: een betrouw…
-
Irena Fernandes
2Op donderdag 5 maart 2026 had ik een afspraak voor een bezichtiging van de woning aan de Schiedamseweg beneden in Rotterdam. Helaas is er niemand namens uw kantoor komen opdagen. Ik heb hierover twee keer telefonisch contact opgenomen om te vragen waar de makelaar bleef. Tijdens het eerste telefoongesprek werd mij verteld dat hij onderweg was omdat zijn vorige afspraak was uitgelopen. Bij het tweede telefoongesprek werd echter aangegeven dat wij elkaar zouden hebben misgelopen. Dit verbaast mij, aangezien ik ruim op tijd aanwezig was op de afgesproken locatie en daar ook ben blijven wachten. De tegenstrijdige informatie die ik telefonisch heb ontvangen vind ik erg vreemd en bovendien teleurstellend. Ik heb speciaal tijd vrijgemaakt voor deze bezichtiging en verwacht in zo’n situatie duidelijke en eerlijke communicatie.