R&T Vastgoed
In Schimmert, gevestigd in het hart van Zuid-Limburg, staat R&T Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring in de lokale markt, bieden we een gedetailleerd en transparant advies bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om hun wensen en doelen met precisie te realiseren. R&T Vastgoed specialiseert zich in verkoop, verhuur, aankoop en tax...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Veldekelaan 33
6191CS Beek
€ 448.000 k.k.
€ 2.475/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 372 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 88
6333BL Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 1.890/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 209 m²
- Fläche des Grundstücks
- 431 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Rijksweg Noord 1 A II
6162AA Geleen
€ 139.000 k.k.
€ 3.089/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 45 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Mareweg 7
6333BR Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 565 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Seringenstraat 27
6301XD Valkenburg
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Bouwbergstraat 93
6451GK Schinveld
€ 274.000 k.k.
€ 2.561/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 254 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (28)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
28 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
10 Bewertungen bei Google
-
J I
10Übersetzt durch KIGut begleitet bei der Verkauf unseres Hauses. Frank ist klar, realistisch in seiner Bewertung und hat sehr viel Marktwissen. Dies hat dazu beigetragen, dass wir unser Haus gut verkaufen konnten. Nochmals vielen Dank.
-
Bekerbaan 13 b
9Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was het prettig en professioneel. De communicatie verliep soepel: er werd snel gereageerd op vragen en we werden continu goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Daarnaast is Frank deskundig en wist hij ons duidelijk en eerlijk te adviseren. Dat gaf veel vertrouwen. Kortom: een fijne samenwerking en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en vakkundige makelaar. …
-
Knolwei 38
9Prima verlopen met een goede strategie. De juiste persoon op de juiste plaats! Deskundig en correct met de juiste insteek. Voor mij een goede keuze!
-
St. Remigiusstraat 7
10Prettig, duidelijk contact. Realistisch in zijn waardebepaling. Veel marktkennis en schakelt snel bij nieuwe leads.
-
Langs de Gewannen 7
9Prettig contact. Duidelijke uitleg strategie. Realistisch. Prima eindresultaat voor zowel verkoper als koper.
-
Teunisbloem 6
9Übersetzt durch KIEin engagierter Fachmakler! Gute Begleitung und hielt uns stets über den Stand der Dinge auf dem Laufenden. Sehr zu empfehlen.