Honkvast Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rozenburg. Wij begrijpen de waarde van een huis niet alleen als woning, maar ook als onderdeel van uw leven. Onze belofte is om u met expertise en transparantie te begeleiden bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Wij werken met een duidelijke en professionele werkwijze, waarbij we ons richten op uw wensen en doelen. Onze ervaring in de regio garandeert...
Current housing stock
-
- Available
Esdoornlaan 204
3181BH Rozenburg
€ 395.000 k.k.
€ 4.438/m²
DSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 196 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Stuurboord 33
3181NM Rozenburg
€ 375.000 k.k.
€ 3.989/m²
BSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- 126 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Acacialaan 6
3181BA Rozenburg
€ 575.000 k.k.
€ 4.873/m²
CSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 351 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Gladiolenlaan 4 B
3181CC Rozenburg
€ 845.000 k.k.
€ 3.930/m²
CSave as favorite- Living area
- 215 m²
- Land area
- 1095 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Merwedepad 41
3181EK Rozenburg
€ 345.000 k.k.
€ 3.136/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 142 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Kastanjelaan 27
3181BK Rozenburg
€ 320.000 k.k.
€ 3.596/m²
DSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (62)
Review platforms
BronscoresTotal score
62 total reviews
Funda
35 reviews on Funda
27 reviews on Google
-
Kruisbessendreef 13
9Het was persoonlijk, goede marktkennis en enthousiaste mensen. Komen afspraken na en gaan gestructureerd te werk.
-
IJsselpad 9
10Het contact verliep zeer voortreffelijk. Eerlijkheid gebied te zeggen dat Honkvast bekend staat als een makelaardij die leefbaarheid en goede mix van inwoners hoog in het vaandel heeft staan. De gehele (dorps) gemeenschap heeft hier voordeel van. Scholen, winkelaanbod, andere voorzieningen etc. Met persoonlijke wensen, die hadden wij zeker, wordt uitdrukkelijk rekening gehouden.
-
Wethouder van Heldenstraat 34
10De service was uitstekend! Het team was deskundig, vriendelijk en aangenaam in de omgang. Ze luisterden goed naar onze wensen en gaven waardevolle adviezen. De communicatie was duidelijk en snel, waardoor we altijd goed op de hoogte waren. We waren in goede handen, van begin tot eind. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar een betrouwbare en professionele partner. We hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren! Groet, Stefan en Salima
-
Rivierenlaan 42
10Honkvast Makelaardij heeft ons geweldig geholpen met de verkoop van ons huis uit de nalatenschap. Ze zijn vriendelijk, zeer betrokken, hulpvaardig, denken mee en hebben ons heel veel werk uit handen genomen, bijv. de styling van de woning voor de verkoop, het regelen van een energielabel en nog meer zaken. Ze zijn zeer goed op de hoogte van de huizenmarkt. Ze communiceren duidelijk en houden je van alles op de hoogte. Echt een top Makelaardij! Albert en Marlies Kalter …