Teer Heerhugowaard
"Everything under one roof. Let us take care of everything for you."
Teer is sinds 1874 actief in de regio en heeft zich ontwikkeld tot een vertrouwd makelaarskantoor met acht vestigingen in Noord-Holland. Van Hoorn tot Beverwijk zijn we dicht bij de klant en kennen we de lokale markt als geen ander. Onze kantoren zijn klein, persoonlijk en gemakkelijk bereikbaar, zodat we altijd voor je klaar staan. Of het nu gaat om de verkoop van een woning, hypotheekadvies of een bedrijfspand: wij bieden alles onder...
Current housing stock
-
- Available
Westerstraat 16
1723MD Noord-Scharwoude
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
ASave as favorite- Living area
- 55 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Jantina Cristina Langerhorsttuin 19
1705HP Heerhugowaard
€ 525.000 k.k.
€ 4.773/m²
A+Save as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 337 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Noordervaart 65 A
1841JB Stompetoren
€ 375.000 k.k.
€ 5.357/m²
BSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Middelweg 3 c
1911EA Uitgeest
€ 435.000 k.k.
€ 5.800/m²
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Brandpunt 104
1705SK Heerhugowaard
€ 399.000 k.k.
€ 4.156/m²
ASave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Brandpunt 85
1705SK Heerhugowaard
€ 390.000 k.k.
€ 4.239/m²
ASave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
21 reviews on Funda
4 reviews on Google
-
Amstel 72
9Over het algemeen zeer tevreden iets vaker persoonlijk/telefonisch contact was wenselijk geweest ipv het meeste via whatsapp maar dat is onderhand wel de standaard helaas voor bijna alles. De afhandeling met het tekenen van het voorlopig koopcontract heeft Teer Heerhugowaard zeer goed opgepakt.
-
Boogoort 62
8Vanaf de eerste keer een vriendelijk en fijn contact met de makelaar. Er werd alle tijd genomen tijdens de afspraken. De begeleiding tijdens het hele traject was prima. Contact via whatsapp was makkelijk, laagdrempelig en snel.
-
Jennifer Candelaria
10Goede begeleiding van Sandy! snel geschakeld en zeer tevreden met de uitkomst van de verkoop van onze woning en huur van tijdelijk onderkomen. Helder en korte lijntjes!
-
F Mgz
10Wij zijn heel tevreden over Charelle! Ze heeft ons super goed begeleid bij het vinden van ons droomhuis. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg behulpzaam. We voelden ons echt gehoord en gesteund tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Jan Ligthartstraat 283
8alles ging goed. vriendelijk kwam afspraken na en heeft ons goed geholpen bij het zoeken en onderhandelen.
-
Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 30
10Heel tevreden over al het personeel van de firma Teer. We werden op alle vlakken goed begeleid en het is zeker een aanrader.
-
Mayersloot 21
9Translated by AIAfter a long time of searching alone, we decided to engage an agent. We came across Teer and that felt good right away. We were helped immediately and our wishes were also taken seriously. When it came to questions, our agent was very quick and professional with answers. Now we have a house that we are super happy with! I can definitely recommend Teer to others.