Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord)
"Insurance, Mortgages & Real Estate Agency"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars combineert lokale kennis met een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. We leggen veel waarde op persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie, zodat jij altijd weet waar je staat. Een van onze diensten is de gratis en vrijblijvende waardebepaling. De woningmarkt veran...
Current housing stock
-
- Available
het Waterland 46
8302XD Emmeloord
€ 537.500 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 140 m²
- Land area
- 574 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Landbouwkade 8 B
8304AE Emmeloord
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- 80 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Klutenweg 36 A
8312PD Creil
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
DSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 1217 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Donaustraat 19
8303WL Emmeloord
€ 490.000 k.k.
€ 2.737/m²
DSave as favorite- Living area
- 179 m²
- Land area
- 641 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Ramsweg 4
8307RN Ens
€ 695.000 k.k.
€ 5.697/m²
DSave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 9520 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Scandinaviëlaan 23
8303GN Emmeloord
€ 465.000 k.k.
€ 2.447/m²
CSave as favorite- Living area
- 190 m²
- Land area
- 530 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (85)
Review platforms
BronscoresTotal score
85 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
39 reviews on Google
-
Mathilde Wibautsingel 35
9Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Over het contact met de medewerkers van het kantoor ben ik ook super tevreden. Zij waren zeer behulpzaam en servicegericht. Goede service en klantgerichte opstelling. Gezien de goede ervaring en prettige samenwerking met deze makelaar in het verleden had ik ook het volste vertrouwen dat het goed zou komen.
-
Jupiterstraat 35
9Deskundig, correct en prettig geholpen. Ook begeleiding en actie bij onverwachte zeken. Zeker aan te bevelen
-
Swalmstraat 5
9De makelaar was altijd bereikbaar en heeft ons goed geholpen gedurende het gehele proces van zoeken, bieden tot aankoop.
-
Pampuspad 34
10Het contact met de makelaar verliep zeer vriendelijk en persoonlijk. Geregeld telefonisch contact, snelle reactie op apps en mailverkeer. Ook contact met backoffice verliep altijd soepel. Tekenen voorlopig koopcontract verliep netjes op kantoor waar uitgebreid de tijd werd genomen voor koper en verkoper. Alpina is zeker een aanrader als verkoop en aankoopmakelaar. Ook voor financieel advies zoals hypotheek en verzekeringen is het een prettige partij. Alpina ontzorgd je compleet…
-
Gaastlaan 22
9Translated by AIVery neatly done, I was helped from A to Z. Competent and easy to reach for various questions regarding purchase but also other matters. All in all, excellently helped!