LEV Makelaardij
"TOGETHER WE MAKE YOUR HOUSING WISHES COME TRUE"
Bij LEV Makelaardij in Ede staat persoonlijk contact centraal. Wij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren over het verkoop- en aankoopproces. Tijdens een oriënterend gesprek bespreken we uw wensen en beantwoorden wij al uw vragen. Onze benadering is transparant en eerlijk, zonder verborgen kosten of kleine lettertjes. Wij bieden een volledig dienstverleningspakket aan, dat zowel voor de verkoop als aankoop van uw woning gesch...
Current housing stock
-
- Available
Washingtondreef 28
6716MP Ede
€ 395.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Detmarlaan 24
6711MP Ede
€ 475.000 k.k.
€ 5.278/m²
ASave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Panoramaweg 27 R B17
6721MK Bennekom
€ 129.000 k.k.
€ 2.480/m²
Save as favorite- Living area
- 52 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Kieftveen 18 355
3781PP Voorthuizen
€ 125.000 k.k.
€ 4.032/m²
Save as favorite- Living area
- 31 m²
- Land area
- 154 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Jan Linsestraat 26
6717JW Ede
€ 485.000 k.k.
€ 4.619/m²
A+Save as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Grotestraat 149
6711AL Ede
€ 249.000 k.k.
€ 6.073/m²
CSave as favorite- Living area
- 41 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
17 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Fred
10LEV Makelaardij heeft zowel de aankoop als de verkoop van mijn woning verzorgd. Ik ben ontzettend blij en tevreden met hoe beide trajecten zijn verlopen. Vera en Rob zijn betrokken en hulpvaardig. Het had niet beter kunnen gaan en ik raad dit makelaarskantoor echt aan.
-
Laan van de Bevrijding 14
9Met veel geduld (24 bezichtigingen) is ons huis heel goed verkocht! Goed contact met Rob en zijn team. Met veel geduld en enthousiasme heeft hij ons ontzorgd.
-
Jufferswaard 15
8Deskundige begeleiding, geven goede adviezen, ze staan open voor en luisteren naar de wensen van de klant, waardoor er n goede afstemming is. Ik kan Lev makelaardij beslist aanbevelen!
-
Nieuwe Kazernelaan 51
10Het was een prima contact wederzijds het klikte gelijk. Wij zijn overal geweldig mee geholpen. Even een belletje en ze waren er Zeer sterk aan te bevelen. Een super Team
-
Jacob van Campenlaan 60
8Het contact liep heel soepel. Vragen werden snel beantwoord en ik werd goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Floreslaan 62
10Alles tot in de puntjes geregeld door LEV makelaardij! Van harte aanbevolen. Deze makelaar neemt de verkoop van een project iedere keer weer serieus.
-
Leeghwaterstraat 74
8Translated by AIContact with the real estate agent was informal and there were short lines. This was very pleasant for us. He also knew immediately how he wanted to put our house on the market. These things gave us a good feeling. However, during the process we had the idea that we had to come up with the initiatives, because our house did not have the highest priority. That's okay, but something else was promised to us. Nevertheless, very satisfied with the real estate agent and we would certainly recommend him!