Quaden Makelaars Nederland | Duitsland
Quaden Makelaars Nederland | Duitsland staat voor betrouwbare en gedetailleerde ondersteuning in de woningmarkt, met een sterke focus op het buitenland. In Munstergeleen en daarbuiten helpen wij klanten met vertrouwen en professionaliteit bij de aankoop, verkoop of beheer van onroerend goed. Onze expertise ligt vooral in het Duitse vastgoed, waar wij als specialist de weg wijzen. Wij bieden persoonlijke en doordachte dienstverlening, me...
Current housing stock
-
- Available
Onderste Wehr 9
6433LC Hoensbroek
€ 375.000 k.k.
Save as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 382 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Marijkestraat 10
6151AL Munstergeleen
€ 269.000 k.k.
€ 2.381/m²
DSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 270 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Spaanshuisken 33
6104RR Koningsbosch
€ 199.000 k.k.
€ 2.689/m²
DSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Heringsbosch 89
6451PH Schinveld
€ 389.000 k.k.
€ 2.329/m²
CSave as favorite- Living area
- 167 m²
- Land area
- 1210 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Truytstraat 18
6471HP Eygelshoven
€ 229.000 k.k.
€ 2.267/m²
CSave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- 208 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Landweringstraat 38
6133AH Sittard
€ 439.000 k.k.
€ 3.658/m²
CSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 278 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (111)
Review platforms
BronscoresTotal score
111 total reviews
111 reviews on Google
-
Yuri Schouten
10Een mooi bedrijf met geweldige service.
-
Natasja Lanjouw
10Leon Quaden is een zeer vriendelijke man en wij hadden al snel een bezichtiging. Hij heeft ons goed advies gegeven mbt de juiste hypotheekadviseur waardoor alles snel was geregeld en onze dochter en schoonzoon nu flink aan het verbouwen zijn.
-
Joeri de Graaf
10Ron, van Quaden Makelaars, heeft het gehele process heel goed ondersteund. Voor mij als Nederlander in Duitsland allemaal nieuw, maar ik heb me gedurende het gehele process altijd geïnformeerd gevoeld. Er zijn geen vragen open gebleven en de afhandeling liep heel soepel. Hartelijk dank nochmal aan Ron!
-
Nicole Lambrechts
10Prettige communicatie. Komt afspraken na en Ron is heel goed bereikbaar, ook in het weekend als dat nodig was.
-
Jordi Cranssen
10Ron Paulussen verzorgde een uitstekende, eerlijke en professionele bezichtiging van de woning. We zijn zeer prettig ontvangen en rondgeleid, een aanrader.
-
will gijsberts
10Uiterst tevreden met Quaden Makelaars. Van begin tot einde heeft Ron uitstekend meegedacht waardoor alles ook vlotjes is verlopen. Ook ging alles keurig volgens afspraak. Nogmaals dank en ik zal jullie zeker aanraden!
-
Rosie (Br)
10Translated by AII am very satisfied with the support during the sale of my house. Ron remained optimistic at all times, even when it took a bit longer than expected. His positive attitude and persistence ultimately made the difference - the perseverer wins!