Lieberom Makelaars
"Your realtor since 1875"
LIEBEROM MAKELAARS staat sinds meer dan een eeuw voor in de markt als betrouwbare partner bij het kopen, verkopen of verhuren van onroerend goed. Met een lange geschiedenis en veel ervaring in de branche, staat het kantoor voor gedegen advies en professionele uitvoering. De nadruk ligt op nauwkeurigheid, zodat klanten het beste resultaat behalen. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfspand of advies over taxaties en huurzaken, LI...
Current housing stock
-
- Available
Kerkstraat 309
9603AJ Hoogezand
€ 350.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 599 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hoofdstraat 97 b
9601EB Hoogezand
€ 375.000 k.k.
€ 4.412/m²
ASave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hoofdstraat 55 b
9601EB Hoogezand
€ 385.000 k.k.
€ 3.377/m²
A+Save as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Julianastraat 134
9601LT Hoogezand
€ 330.000 k.k.
€ 2.750/m²
CSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 510 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Borgercompagniesterstr 1
9611KA Sappemeer
€ 775.000 k.k.
€ 3.934/m²
DSave as favorite- Living area
- 197 m²
- Land area
- 14182 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Lutherse Kerkstraat 77
9611JL Sappemeer
€ 325.000 k.k.
€ 3.186/m²
GSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 383 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (41)
Review platforms
BronscoresTotal score
41 total reviews
Funda
29 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
Knijpslaan 0 ong
10Translated by AIThe real estate agent is well known to us and always gives an honest advice and have trust in his expertise.
-
Heveapad 8
10Translated by AIMarten is a competent and helpful real estate agent, he has helped us very well with the sale of the house and the garage box. Thank you!
-
René van der Laan
10Heel tevreden over hoe Lieberom Sappemeer mij heeft begeleid! Niks op aan te merken
-
Mehmet Baskaya
2Hierbij wil ik aanmelden dat de makelaar theo niet de juiste wijze info doorgeeft als er gebreken zijn zoals dat meterkast in de loods tegenover is van een andere persoon is dat ik aan de overkant een huis heeft gekocht.heeft niet via bezichteging aan ons gemeld. En zegt theo ook dat die wij ervan weten. goed bezig 👍 ik wil ook melden over een tussenpad van de woning van mijn kadastral dat de buren ook gaan gebruiken terwijl dat alleen maar de elektrisch bedrijf ervan kan gebruiken dat was de afspraak via bezichteging. Schimmel in de woning en luchtverwarming doet het niet. Het was ook niet goed opgeruimd bij het opleveren. ik heb zelfs mee geholpen op het eindpunt theo was er zelfs erbij. Theo wist dat dat dit naar toeging. Goed bezig👍 en wat vind jullie hier ervan met zo’n voorwaarden van theo makelaar. Maak er maar de juiste makelaar de keuze ervan. Ik schrijf de waarheid waar ernaar toegaat over zo’n makelaar.