Makelaardij o.g. Aart van den Bor
"Your partner in real estate!"
Makelaardij Aart van den Bor is sinds 1980 actief in de onroerendgoedmarkt en heeft zich gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfspanden. In 2003 werd het team versterkt met Diane van den Bor, die als makelaar, taxateur en assurantie tussenpersoon werkt. Het kantoor is sinds 1995 gevestigd aan de Westerdorpsstraat in Hoevelaken en beschikt ook over een woonetalage in Nijkerk. Ons bedrijf staat voor betro...
Current housing stock
-
- Available
Veenlanden 22
3871RD Hoevelaken
€ 500.000 k.k.
€ 4.464/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Kwartel 22
7693VK Sibculo
€ 159.500 k.k.
€ 1.854/m²
BSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 350 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Nassaulaan 26
3871CX Hoevelaken
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
DSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 168 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Ommerkanaal Oost 32
7731TT Ommen
€ 675.000 k.k.
€ 2.848/m²
DSave as favorite- Living area
- 237 m²
- Land area
- 1570 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Sportweg 16
3871HH Hoevelaken
€ 599.000 k.k.
€ 5.254/m²
GSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 328 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Korhoen 49
7693VB Sibculo
€ 159.500 k.k.
€ 1.854/m²
CSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 329 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (32)
Review platforms
BronscoresTotal score
32 total reviews
Funda
15 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Otwardplaats 25
10Dit huis bij Aart gekocht en nu 43 jaar later door hem laten verkopen. We zijn blij met de persoonlijke benadering en bij vragen staan Aart en zijn team altijd voor je klaar. Wij zijn erg tevreden.
-
Olmenlaan 13
10altijd aart van de bor gehad bij verkoop huizen,nu bij diana (dochter) wat een super meid.altijd behulpzaam.we konden haar altijd bellen,het was nooit teveel.bedankt diana.
-
B M
2Onprettige en zeer ongeïnteresseerde man. Ons verhaal ging totaal aan hem voorbij tijdens het bezichtigen van een woning in Hoevelaken. Door zijn vervelende houding hebben wij een onprettige bezichtiging gehad. En dit drukt op het gevoel dat je bij zo'n woning hebt. Hierdoor ervoor gekozen om verder te kijken.
-
Hulckesteijn 3 046
9Translated by AIReal estate agency Aart vd bor is well known in the area and has proven this during the sale. The communication went excellently and for questions there is always a clear answer given.
-
Julianalaan 20
10Translated by AIThe whole process was just top class ... nothing is to be remarked ... they think with you and look for solutions just GOOD 😃
-
Hulckesteijn - Le Fosse 18 0 ong
9Translated by AIWe had good contact with Aart. Aart is a child at home in the park, so he knows exactly which roads he must walk.
-
Patrimoniumstraat 25
9Translated by AIVery nice office, they think along well and keep their appointments. There is always a lot to arrange with a purchase and sale, I would recommend this office to everyone.