4 Sure & Partners Makelaardij
In Heerlen staat 4 Sure & Partners Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het verwerken van uw onroerend goed. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Wij werken transparant en efficiënt, met een duidelijke communicatie op elke stap van het pr...
Current housing stock
-
- Available
Ponjaardruwe 121 B
6218SM Maastricht
€ 309.000 k.k.
€ 3.287/m²
ASave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Dr. Philipsstraat 55
6431ED Hoensbroek
€ 219.900 k.k.
€ 2.527/m²
DSave as favorite- Living area
- 87 m²
- Land area
- 176 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Caecilia-Gracht 19
6465EJ Kerkrade
€ 215.000 k.k.
€ 1.972/m²
DSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 134 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Ligtenbergstraat 24
6433BS Hoensbroek
€ 249.000 k.k.
€ 3.074/m²
Save as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 234 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (16)
Review platforms
BronscoresTotal score
16 total reviews
16 reviews on Google
-
Yana Savenko
10Ben door het team van 4 Sure & Partners zeer goed geholpen bij mijn hypotheekaanvraag en aankoop. Vooraf is mij alles zeer goed uitgelegd en kon met gerust hart alles aan hun over laten. Bij vragen stonden ze altijd klaar met duidelijke en goede uitleg. Met de aankoop doen ze werkelijk alles om het voor je te regelen met de best mogelijke uitkomst (zodat je minder bij de notaris hoeft te betalen). Ik kan dit bedrijf bij iedereen aanraden. Bedankt aan het team van 4 Sure & Partners
-
kylian bos
10 -
Thijs van De Goor
10Een zeer betrouwbaar verzekerings persoon die met jouw mee denkt en weet waar hij het over heeft. Ook super in het advies en regelen van hypotheekverstrekking. Top bedrijf.
-
Mandy Dierks
10Zeer goed geholpen door Danny voor de aankoop van ons nieuw huis met hypotheekverstrekking en meteen alle verzekeringen over laten nemen, en wat ons extra heeft geholpen was het bouwkundig rapport, nogmaals bedankt.
-
Roxanne Moonen
10Zeer professioneel, betrouwbaar, persoonlijk en goed advies. Bespreekt opties en regelt alles in de details. Met vragen direct antwoord en denkt mee over opties. Raad adviseur Dennie aan iedereen aan.
-
Hans Weerts
2Probeert op goed geluk hypotheek af te sluiten, alles was geen probleem, taxateur was geweest en toen ging het hele feest niet door maar we waren wel de 800 euro van de taxateur kwijt. Nog iemand laten komen en die zei binnen een minuut dat het nooit ging lukken om het op 1 loon het beoogde bedrag te krijgen.