Jump to content
Logo of Vierhout van Wonderen Makelaars Taxateurs

Hendrik Kraemerlaan 2

3972SM Driebergen-Rijsenburg • Utrecht

Sold subject to confirmation Buyer's agent: REMAX Makelaarsgroep

€ 550.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.850

2% transfer tax (€ 11.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 562.850

Purchase price /m²: € 5.189

Photo Gallery

Description

Fijn gezinshuis vrij gelegen op een hoek! In een gewilde en rustige woonwijk, staat deze HOEKWONING met royale serre, vier volwaardige slaapkamers en een fraai aangelegde tuin op het westen. Met een woonoppervlakte van circa (117m²) twee eigen parkeerplaatsen én een geïsoleerde MULTIFUNCTIONELE BERGING, biedt deze woning een comfortabele woonbeleving voor wie waarde hecht aan ruimte, licht, privacy en locatie. De woning heeft grote raampartijen aan de achterzijde die zorgen voor een fijne lichtinval, terwijl de indeling praktisch en doordacht is. De omgeving is groen, kindvriendelijk en uitstekend bereikbaar – ideaal voor gezinnen, maar ook zeer geschikt voor thuiswerkers of liefhebbers van rust en natuur. Tuin: De voortuin is voorzien van een dubbele parkeerplaats op eigen terrein, waarvan één onder de carport. De zonnige achtertuin, gelegen op het westen, is aangelegd met een combinatie van beplanting, verlichting en sierbestrating, waardoor je hier van ’s ochtends vroeg tot laat in de avond in alle privacy kunt ontspannen. Een fijn te onderhouden tuin. Via een afsluitbare poort is de tuin ook achterom bereikbaar. Het perceel heeft een totaaloppervlakte van 222 m². Berging: De stenen berging aan de voorzijde is geïsoleerd, waardoor deze zich uitstekend leent als werkruimte, atelier of gamekamer voor de kinderen. Dankzij de goede afwerking en natuurlijke lichtinval voelt deze ruimte aangenaam en multifunctioneel aan. Daarnaast bevindt zich in de achtertuin een praktische houten berging, voor het opbergen van tuingereedschap en seizoensspullen. Aan de zijkant van de woning is bovendien nog een tweede houten berging aanwezig. Ligging: De woning is gelegen nabij winkelcentrum ‘de Sluis’ waar diverse levensmiddelenwinkels gevestigd zijn aan het gerenoveerde plein. Op loopafstand is er een sportaccommodatie en niet te vergeten de kinderboerderij. Wil je wat langer lopen of pak je de fiets, dan kom je in het gezellige centrum van Driebergen. Het centrum biedt een tal van winkels en ook horeca met gezellige terrasjes. Daarnaast heeft Driebergen een diversiteit aan scholen en kinderopvang. Driebergen heeft vele wandel- en fietsopties in de bossen. Deze strekken zich verder uit over de Utrechtse Heuvelrug. Richting het zuiden vind je prachtige fietsroutes door de landerijen en langs de kersenboomgaarden in de zomer. Het station en het prachtige bos van Driebergen zijn allemaal goed bereikbaar per fiets. De A12 is binnen een paar minuten bereikbaar waarmee je zo in grote steden bent, zoals Utrecht of Amsterdam, kortom ideaal voor het hele gezin. Indeling: De woning wordt betreden via de entree met garderobe, vernieuwde meterkast (2024), toiletruimte met fontein en de trapopgang naar de eerste verdieping. Begane grond: Woonkamer, keuken en serre De sfeervolle, tuingerichte woonkamer is afgewerkt met een lichte laminaatvloer en beschikt over een deur naar de serre. Deze serre, met de royale glaspartijen, vormt een prachtige extra ruimte waar binnen en buiten naadloos in elkaar overgaan. Ze leent zich uitstekend als extra zitkamer, eetruimte of werkplek en biedt het hele jaar door een heerlijke plek om van het groene uitzicht op de tuin te genieten. De halfopen keuken is tijdloos uitgevoerd in neutrale tinten en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en combi magnetron/oven. Eerste verdieping: 3 slaapkamers en 1 badkamer Op deze verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, ieder met een eigen uitstraling en heerlijke lichtinval. De ouderslaapkamer aan de voorzijde biedt een comfortabele en rustige plek om te ontspannen. Aan de achterzijde zorgen de dakkapel met de grote ramen voor verrassend veel ruimte en daglicht in twee slaapkamers, waardoor deze kamers een bijzonder fijne sfeer krijgen. De badkamer is functioneel en fris ingericht, met een ruime inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en een designradiator – een praktische ruimte waar je de dag prettig kunt beginnen en afsluiten. Tweede verdieping: 1 slaapkamer De tweede verdieping is praktisch en doordacht ingedeeld, met een voorzolder met Velux-dakraam waar ruimte is voor de wasmachine, droger en de cv-installatie. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een volwaardige vierde slaapkamer, voorzien van een dakkapel aan de voorzijde en een dakraam aan de achterzijde, waardoor er volop licht en een prettig ruimtegevoel ontstaat. De ruimte onder het schuine dak is optimaal benut door praktische bergruimte achter de knieschotten. Verkoper vertelt: “We hebben van dit huis genoten. Veel rust, privacy, rustige en vriendelijke directe buren, vrij uitzicht zonder inkijk, gevoel van ruimte en heerlijke achtertuin met privacy en veel volwassen groen om je heen". BIJZONDERHEDEN: • Bouwjaar 1988 • Woonoppervlakte circa 106 m² is exclusief de serre van 16,7 m². • Inhoud circa 363 m³. • Berging circa 5 m². • Zonligging: west. • Verwarming: cv-gas combiketel (merk Vaillant). • Warmwatervoorziening: cv-gas combiketel. • Isolatie: dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. • Energielabel: C. • Inbouwapparatuur in de keuken bestaat uit: een koelkast, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en combi magnetron/oven. • Kadastraal bekend Gemeente Driebergen-Rijsenburg, sectie E, nummer 1516, groot 222 m². • Er is een unieke website beschikbaar van de woning! Download de brochure! • Er is ook een video beschikbaar van de woning. •