Residents
205.405
Last year: 2025
LEUKE STUDENTENKAMER TE HUUR DICHTBIJ HET CENTRUM Deze leuke kamer bevindt zich op loop en fietsafstand van het stadscentrum en centraal station. Hier bevinden zich alle leuke winkels, diverse supermarkten, restaurants, bioscoop, theater en natuurlijk de vele uitgaansgelegenheden. De Universiteit, Fontys hogescholen, Avans hogescholen en het ROC, zitten alle op fietsafstand van deze kamer. Het is gelegen aan een rustige straat met een grasveldje aan de overkant en een aantal parkeerplaatsen. Indeling Het is ruime kamer van 15 m2. Je deelt de keuken en badkamer met 3 andere personen. De kale huurprijs bedraagt € 489,09 euro per maand. U dient rekening te houden met een voorschot van € 150,00 euro per maand voor gas, water, elektra en internet. De totale huurprijs bedraagt € 639,09 euro per maand Men dient rekening te houden met een waarborgsom van €978,18 euro. - Geen huisdieren toegestaan Indien u geïnteresseerd bent in deze woning kunt u reageren via onderstaande button.
Spatial overview of the work area in Tilburg
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Tilburg. In 2025 were there 205.405 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 322.731.
Residents
205.405
Last year: 2025
Average WOZ
EUR 322.731
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 28.412
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
12.957
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2021 | 199.305 |
| 2022 | 201.225 |
| 2023 | 203.690 |
| 2024 | 205.150 |
| 2025 | 205.405 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 231.843 |
| 2022 | EUR 254.105 |
| 2023 | EUR 297.891 |
| 2024 | EUR 310.367 |
| 2025 | EUR 322.731 |
Hoger
51.490
Praktisch
44.420
Middelbaar
64.370
Europa
27.245
Nederland
130.890
Buiten Europa
47.220
Label A
29.423
Label C
21.916
Label B
15.038
Label D
7.166
Label F
7.080
Label E
6.710
Label G
3.778
Label A+
3.558
Label A++
2.474
Label A+++
2.128
Label A++++
451
Label A+++++
26
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 753 | 2.660 |
| 2021 | 836 | 2.692 |
| 2022 | 652 | 2.522 |
| 2023 | 566 | 2.354 |
| 2024 | 552 | 2.372 |
Hoekwoning
Gas: 815 • Electricity: 2.684
Huurwoning
Gas: 475 • Electricity: 2.019
Koopwoning
Gas: 696 • Electricity: 2.671
Appartement
Gas: 347 • Electricity: 1.721