Spaarneduin
"Activo, flexible y motivado y accesible."
Spaarneduin makelaars is een actief kantoor dat vanuit het centrum van Haarlem werkt in heel Zuid-Kennemerland. Wij helpen u bij de aankoop van een woning met een vrijblijvend kennismakingsgesprek, waarin we uw wensen bespreken. Tijdens het zoekproces gebruiken wij Copaan om efficiënt te blijven en zorgen we ervoor dat u dagelijks op de hoogte bent van nieuw aanbod. Bij bezichtigingen zijn wij altijd bij u in de buurt om u te begeleiden...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Prattenburg 76
2036SP Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Wilsonsplein 8
2011VG Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 7.500/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 49 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Iordensstraat 4
2012HC Haarlem
€ 1.200.000 k.k.
€ 6.486/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 177 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Duitslandlaan 12
2034BC Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 4.760/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Engelmanstraat 2
2131WS Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 186 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 47 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (53)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
53 reseñas total
Funda
28 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
Floresstraat 75
9Het makelaarsteam van Spaarneduin is goed bereikbaar, reageert snel op vragen en staat open voor suggesties en verbeteringen. Vanaf het begin was duidelijk wat we van hen konden verwachten in het verkoopproces.
-
Lange Wijngaardstraat 5
9Wat een fijne samenwerking was het (weer) met Spaarneduin. Zeer prettig en persoonlijke begeleiding.
-
Kerkweg 84
10We hebben in de loop der jaren meerdere aan- en verkopen van woningen door Spaarneduin laten begeleiden. Het team is deskundig, goed bereikbaar en komt afspraken na, en de contacten verlopen altijd zeer plezierig. Kortom, Spaarneduin is zeker aan te bevelen!
-
Gedempte Voldersgracht 45 ZW
10Geweldige makelaar en een fantastisch betrokken team! Veel kennis in huis en de begeleiding van begin tot eind is top.
-
Judith Leysterstraat 23
10Traducido por IACumple por completo con las expectativas. Y el resultado puede estar ahí. El objetivo era terminarlo este año y ¡se logró!
-
Oosterstraat 34
10Traducido por IAQué gran y competente, servicio orientado agente inmobiliario. Son correctos y confiables. Muy agradable con quien trabajar.
-
Ierlandstraat 173
9Traducido por IAComunicación clara durante el proceso de venta, incluso a través de diferentes empleados. Ven ellos ven bien lo que buscan los compradores.
-
Nijlstraat 18
9Traducido por IA¡Personas finas, amables y expertas! Una pequeña inmobiliaria donde realmente hay contacto personal. ¡Lo que hace que la búsqueda en este tiempo sea menos emocionante!