Spaarneduin
"Aktiv, flexibel und engagiert und unkompliziert."
Spaarneduin makelaars is een actief kantoor dat vanuit het centrum van Haarlem werkt in heel Zuid-Kennemerland. Wij helpen u bij de aankoop van een woning met een vrijblijvend kennismakingsgesprek, waarin we uw wensen bespreken. Tijdens het zoekproces gebruiken wij Copaan om efficiënt te blijven en zorgen we ervoor dat u dagelijks op de hoogte bent van nieuw aanbod. Bij bezichtigingen zijn wij altijd bij u in de buurt om u te begeleiden...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Prattenburg 76
2036SP Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wilsonsplein 8
2011VG Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 7.500/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 49 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Iordensstraat 4
2012HC Haarlem
€ 1.200.000 k.k.
€ 6.486/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Duitslandlaan 12
2034BC Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 4.760/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 126 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Engelmanstraat 2
2131WS Hoofddorp
€ 695.000 k.k.
€ 4.964/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 186 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Bestellt
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 47 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (53)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
53 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Floresstraat 75
9Het makelaarsteam van Spaarneduin is goed bereikbaar, reageert snel op vragen en staat open voor suggesties en verbeteringen. Vanaf het begin was duidelijk wat we van hen konden verwachten in het verkoopproces.
-
Lange Wijngaardstraat 5
9Wat een fijne samenwerking was het (weer) met Spaarneduin. Zeer prettig en persoonlijke begeleiding.
-
Kerkweg 84
10We hebben in de loop der jaren meerdere aan- en verkopen van woningen door Spaarneduin laten begeleiden. Het team is deskundig, goed bereikbaar en komt afspraken na, en de contacten verlopen altijd zeer plezierig. Kortom, Spaarneduin is zeker aan te bevelen!
-
Gedempte Voldersgracht 45 ZW
10Geweldige makelaar en een fantastisch betrokken team! Veel kennis in huis en de begeleiding van begin tot eind is top.
-
Judith Leysterstraat 23
10Übersetzt durch KIVollständig den Erwartungen entspricht. Und das Ergebnis darf sein. Das Ziel war es, dieses Jahr abzuschließen und das ist gelungen!!
-
Oosterstraat 34
10Übersetzt durch KIWas für eine feine und kompetente, serviceorientierte Makler. Sie sind korrekt und zuverlässig. Sehr schön, mit ihnen zusammenzuarbeiten.
-
Ierlandstraat 173
9Übersetzt durch KIKlare Kommunikation während des Verkaufsprozesses, auch durch verschiedene Mitarbeiter. Sie erkennen gut, was Käufer suchen.