In Amsterdam staat Hausing bekend als betrouwbaar makelaarskantoor dat zich op de verkoop, verhuur en beheer van woningen specialiseert. Wij helpen zowel particulieren als professionals efficiënt en transparant met hun woningtransacties. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om elke stap van de proces zorgvuldig en met expertise te begeleiden. Wij bieden een breed aanbod diensten, van verkoop tot verhuur en aankoop. Onze wer...
Oferta de viviendas actual
-
- Comprado
KNSM-laan 821
1019LJ Amsterdam
€ 799.000 k.k.
€ 7.683/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Fagelstraat 86 3
1052GH Amsterdam
€ 680.000 k.k.
€ 7.234/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Van Effenstraat 5 3
1053BT Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 8.823/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Ruysdaelstraat 64 4
1071XG Amsterdam
€ 700.000 k.k.
€ 11.111/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Laurierstraat 27 2
1016PG Amsterdam
€ 895.000 k.k.
€ 8.211/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Govert Flinckstraat 117 H
1072EG Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 9.386/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (558)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
558 reseñas total
558 reseñas en Google
-
Berend Eberson
10Ik heb een hele prettige ervaring gehad met Hausing! Professionele organisatie die zich enorm inzet om je zo goed mogelijk te helpen. Open, transparant, goed en laagdrempelig bereikbaar voor vragen en contact, altijd op een prettige en …
-
Giacomo
10Traducido por IA¡Fantástica oficina de inmobiliaria! Hace poco compré una vivienda en Ámsterdam y todo el mundo fue muy amable y servicial.
-
Dimana van Lipzig
10Traducido por IAUna experiencia superpositiva y fluida. Magi y Eva fueron de gran ayuda :)
-
Ricardo Assemat
10We hebben via Hausing ons huurappartement in Amsterdam gevonden. Julian en Romy hebben virtuele bezichtigingen gedaan en we hebben zelfs een bod uitgebracht op een appartement in een geweldige buurt, voor een goede prijs, nog voordat we in …
-
Dimos Tsougias
10Traducido por IATrabajé muy a gusto con Julian, quien fue de gran ayuda y agradable en el trato. En poco tiempo me mostró una amplia gama de viviendas y finalmente encontró un apartamento que no solo cumplía con mis deseos, sino que también encajaba dentro de mi presupuesto. ¡Recomendaría encantado a Hausing como oficina inmobiliaria!
-
Ravin Soerdjbalie
10Dit makelaars bedrijf en in het bijzonder dhr Edoardo en personeel bemiddelen al langer dan zes jaren om mijn woning te verhuren en altijd fantastische huurders uitgezocht. Ondanks ik nimmer op locatie of in het land aanwezig ben leveren ze …