In Amsterdam staat Hausing bekend als betrouwbaar makelaarskantoor dat zich op de verkoop, verhuur en beheer van woningen specialiseert. Wij helpen zowel particulieren als professionals efficiënt en transparant met hun woningtransacties. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om elke stap van de proces zorgvuldig en met expertise te begeleiden. Wij bieden een breed aanbod diensten, van verkoop tot verhuur en aankoop. Onze wer...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Bestellt
KNSM-laan 821
1019LJ Amsterdam
€ 799.000 k.k.
€ 7.683/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Fagelstraat 86 3
1052GH Amsterdam
€ 680.000 k.k.
€ 7.234/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Van Effenstraat 5 3
1053BT Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 8.823/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Ruysdaelstraat 64 4
1071XG Amsterdam
€ 700.000 k.k.
€ 11.111/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Laurierstraat 27 2
1016PG Amsterdam
€ 895.000 k.k.
€ 8.211/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Govert Flinckstraat 117 H
1072EG Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 9.386/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (558)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
558 Bewertungen insgesamt
558 Bewertungen bei Google
-
Berend Eberson
10Ik heb een hele prettige ervaring gehad met Hausing! Professionele organisatie die zich enorm inzet om je zo goed mogelijk te helpen. Open, transparant, goed en laagdrempelig bereikbaar voor vragen en contact, altijd op een prettige en …
-
Giacomo
10Übersetzt durch KIEin großartiges Maklerbüro! Ich habe kürzlich ein Haus in Amsterdam gekauft und alle waren sehr freundlich und hilfsbereit.
-
Dimana van Lipzig
10Übersetzt durch KIEin superpositive und flüssige Erfahrung. Magi und Eva waren unglaublich hilfsbereit :)
-
Ricardo Assemat
10We hebben via Hausing ons huurappartement in Amsterdam gevonden. Julian en Romy hebben virtuele bezichtigingen gedaan en we hebben zelfs een bod uitgebracht op een appartement in een geweldige buurt, voor een goede prijs, nog voordat we in …
-
Dimos Tsougias
10Übersetzt durch KIIch habe sehr gerne mit Julian zusammengearbeitet, der sehr hilfsbereit und angenehm war. In kürzester Zeit zeigte er mir eine breite Palette an Wohnungen und fand schließlich ein Apartment, das nicht nur meinen Wünschen entsprach, sondern auch in mein Budget passte. Ich würde Hausing auf jeden Fall als Immobilienmakler empfehlen!
-
Ravin Soerdjbalie
10Dit makelaars bedrijf en in het bijzonder dhr Edoardo en personeel bemiddelen al langer dan zes jaren om mijn woning te verhuren en altijd fantastische huurders uitgezocht. Ondanks ik nimmer op locatie of in het land aanwezig ben leveren ze …