hausing
In Amsterdam staat Hausing bekend als betrouwbaar makelaarskantoor dat zich op de verkoop, verhuur en beheer van woningen specialiseert. Wij helpen zowel particulieren als professionals efficiënt en transparant met hun woningtransacties. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om elke stap van de proces zorgvuldig en met expertise te begeleiden. Wij bieden een breed aanbod diensten, van verkoop tot verhuur en aankoop. Onze wer...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
KNSM-laan 821
1019LJ Amsterdam
€ 799.000 k.k.
€ 7.683/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Fagelstraat 86 3
1052GH Amsterdam
€ 680.000 k.k.
€ 7.234/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Van Effenstraat 5 3
1053BT Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 8.823/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Ruysdaelstraat 64 4
1071XG Amsterdam
€ 700.000 k.k.
€ 11.111/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Laurierstraat 27 2
1016PG Amsterdam
€ 895.000 k.k.
€ 8.211/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Govert Flinckstraat 117 H
1072EG Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 9.386/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (558)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
558 avis total
558 commentaires sur Google
-
Berend Eberson
10Ik heb een hele prettige ervaring gehad met Hausing! Professionele organisatie die zich enorm inzet om je zo goed mogelijk te helpen. Open, transparant, goed en laagdrempelig bereikbaar voor vragen en contact, altijd op een prettige en …
-
Giacomo
10Geweldig makelaarskantoor! Ik heb onlangs een woning in Amsterdam gekocht en iedereen was erg vriendelijk en behulpzaam.
-
Dimana van Lipzig
10Een superpositieve en vlotte ervaring. Magi en Eva waren ontzettend behulpzaam :)
-
Ricardo Assemat
10We hebben via Hausing ons huurappartement in Amsterdam gevonden. Julian en Romy hebben virtuele bezichtigingen gedaan en we hebben zelfs een bod uitgebracht op een appartement in een geweldige buurt, voor een goede prijs, nog voordat we in …
-
Dimos Tsougias
10Ik heb met veel plezier samengewerkt met Julian, die zeer behulpzaam en prettig in de omgang was. In korte tijd liet hij me een breed scala aan woningen zien en vond uiteindelijk een appartement dat niet alleen aan mijn wensen voldeed, maar ook binnen mijn planning paste. Ik zou Hausing zeker aanbevelen als makelaarskantoor!
-
Ravin Soerdjbalie
10Dit makelaars bedrijf en in het bijzonder dhr Edoardo en personeel bemiddelen al langer dan zes jaren om mijn woning te verhuren en altijd fantastische huurders uitgezocht. Ondanks ik nimmer op locatie of in het land aanwezig ben leveren ze …