Sharon Bish Makelaardij
"¡Tu agente inmobiliario NVM de confianza!"
Sharon Bish Makelaardij staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of huur van woningen in en rond Weert. Met haar eigen kantoor aan huis en ondersteuning van het NVM Service Office, zorgt ze voor een professionele en betrokken dienstverlening. Ze legt de nadruk op een transparante en gedetailleerde aanpak, met gebruik van NVM-data om vertrouwde adviezen te geven die op maat zijn van d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Geuzendijk 25
6002TA Weert
€ 739.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 260 m²
- Área del lote
- 8897 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
De Wielewaal 9
6005KZ Weert
€ 495.000 k.k.
€ 3.257/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 335 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Leukerhof 24
6004DC Weert
€ 395.000 k.k.
€ 3.062/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 124 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Prinsbisdomstraat 118
6004VT Weert
€ 342.000 k.k.
€ 4.329/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 209 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 24
6006KP Weert
€ 438.000 k.k.
€ 2.980/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 465 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Groenewoudlaan 22
6004VE Weert
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (66)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
66 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
De Groenling 35
10Ik zou Sharon zeker aanbevelen. Een kundige, persoonlijke, goed bereikbare en eerlijke makelaar. Hartelijk dank!
-
Nazarethsteeg 5
10Prima contact,goed onderlegde makelaar die van doorpakken weet zeer vriendelijk en betrouwbaar graag tot volgende keer
-
Stellingmolen 20
10Sharon is een daadkrachtige vakvrouw die duidelijk plezier in haar werk heeft. Zij verkoopt geen portie stenen maar een huis met sfeer en mogelijkheden. Zij denkt met je mee en doet mee. Haar presentaties zijn een combinatie van treffende teksten, natuurgetrouwe foto’s en een vrolijk filmpje. Het is bijna kunst.
-
Laurierstraat 60
10Hele prettige makelaar, deskundig, servicegericht en realistisch. Doet haar best voor je en schroomt daarbij niet om ook eventuele risico’s van keuzes te benoemen. Is goed bereikbaar en reageert snel bij eventuele vragen. Zeer tevreden!
-
Bloemerstraat 10
10Al eerder met sharon samengewerkt. Ze is vriendelijk, toegankelijk en deskundig. Goed bereikbaar en altijd klaar voor hulp en ondersteuning. Kortom zeer prettige makelaar die ik iedereen zou aanraden.
-
Maastrichtstraat 49
10Gewoon een dikke pluim verdiend vandaar dat ik haar een cijfer 10 geef Komt betrouwbaar over vriendelijk en deed haar werk zeer goed het voor ons een prettig gevoel dat wij niks hoeven te doen. Zeer aan te raden