Sharon Bish Makelaardij
"Votre courtier immobilier NVM de confiance !"
Sharon Bish Makelaardij staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of huur van woningen in en rond Weert. Met haar eigen kantoor aan huis en ondersteuning van het NVM Service Office, zorgt ze voor een professionele en betrokken dienstverlening. Ze legt de nadruk op een transparante en gedetailleerde aanpak, met gebruik van NVM-data om vertrouwde adviezen te geven die op maat zijn van d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Geuzendijk 25
6002TA Weert
€ 739.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 260 m²
- Superficie du terrain
- 8897 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Wielewaal 9
6005KZ Weert
€ 495.000 k.k.
€ 3.257/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 335 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Leukerhof 24
6004DC Weert
€ 395.000 k.k.
€ 3.062/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 124 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Prinsbisdomstraat 118
6004VT Weert
€ 342.000 k.k.
€ 4.329/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 24
6006KP Weert
€ 438.000 k.k.
€ 2.980/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 465 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Groenewoudlaan 22
6004VE Weert
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (66)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
66 avis total
Funda
41 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
De Groenling 35
10Ik zou Sharon zeker aanbevelen. Een kundige, persoonlijke, goed bereikbare en eerlijke makelaar. Hartelijk dank!
-
Nazarethsteeg 5
10Prima contact,goed onderlegde makelaar die van doorpakken weet zeer vriendelijk en betrouwbaar graag tot volgende keer
-
Stellingmolen 20
10Sharon is een daadkrachtige vakvrouw die duidelijk plezier in haar werk heeft. Zij verkoopt geen portie stenen maar een huis met sfeer en mogelijkheden. Zij denkt met je mee en doet mee. Haar presentaties zijn een combinatie van treffende teksten, natuurgetrouwe foto’s en een vrolijk filmpje. Het is bijna kunst.
-
Laurierstraat 60
10Hele prettige makelaar, deskundig, servicegericht en realistisch. Doet haar best voor je en schroomt daarbij niet om ook eventuele risico’s van keuzes te benoemen. Is goed bereikbaar en reageert snel bij eventuele vragen. Zeer tevreden!
-
Bloemerstraat 10
10Al eerder met sharon samengewerkt. Ze is vriendelijk, toegankelijk en deskundig. Goed bereikbaar en altijd klaar voor hulp en ondersteuning. Kortom zeer prettige makelaar die ik iedereen zou aanraden.
-
Maastrichtstraat 49
10Gewoon een dikke pluim verdiend vandaar dat ik haar een cijfer 10 geef Komt betrouwbaar over vriendelijk en deed haar werk zeer goed het voor ons een prettig gevoel dat wij niks hoeven te doen. Zeer aan te raden