Synchro Wonen NVM Makelaars
"¡Siempre juntos!"
Desde 2001, Synchro Wonen está preparado para ti desde Hoogvliet. En los últimos 25 años, nos hemos convertido en la principal agencia inmobiliaria NVM de la región. Nuestros clientes nos dan en promedio un 9,5, lo cual vemos como prueba de nuestra dedicación a la calidad y al servicio personalizado. Estamos convencidos de la fuerza de la cooperación y vemos a cada cliente como un socio en el proceso. Entendemos que tu situación de vivi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Troubadourlaan 145
3194HD Hoogvliet Rotterdam
€ 475.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Tormentil 16
3191KD Hoogvliet Rotterdam
€ 409.500 k.k.
€ 3.384/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bijster 9
3191SB Hoogvliet Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 2.982/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lokkertsemolenweg 318
3194WC Hoogvliet Rotterdam
€ 597.500 k.k.
€ 3.983/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 256 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuwe Wetering 147
3194TB Hoogvliet Rotterdam
€ 445.000 k.k.
€ 3.803/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Fideliolaan 31
3194VA Hoogvliet Rotterdam
€ 324.500 k.k.
€ 4.507/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (150)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
150 reseñas total
Funda
61 opiniones en Funda
89 reseñas en Google
-
Cichorei
8Vanaf begin heel prettig contact, dames op kantoor ook altijd zeer behulpzaam. Ontspannen sfeer richting het plaatsen op Funda en goede uitleg wat er te wachten staat. Ook gedurende de biedingen transparantie en duidelijkheid. Als feedback voor het laatste stukje wie het voortouw neemt bij de oplevering met de kopers, zou voor ons iets meer duidelijkheid mogen zijn. Of we waren gewoon te ongeduldig:)
-
Conny
10Alles was heel snel geregeld met de verkoop van ons huis! Communicatie was top! Ook vragen ze minder courtagekosten dan een andere makelaar. Ik zou absoluut Synchro aanraden, wij zijn erg tevreden!
-
Heleen Halbe
10Corporatiewoning verkocht. Was wederom een prettig proces, waarvoor dank.
-
Koweitstraat 17
9Zeer toegankelijk. Aardige en attente medewerkers. Ons huis was na een goede voorbereiding zoals energie label en fotograaf binnen een week verkocht.
-
Nibelungenhof 6
10tijdens het hele proces super goed en fijn begeleid door synchro Ik ben super tevreden met Eric en de dames Ik kan iedereen dan ook zeker adviseren om naar Synchro te gaan
-
Patrijs 55
10Het is super fijne makelaar. Denken mee, leuke meiden op kantoor. Ik zou deze makelaar zeker aan bevelen.
-
Wielewaal 8
10Bij een verkoopmakelaar voor ons nieuwe huis zijn we binnen gestapt. Zijn manier van omgaan met mensen, openstaan voor vragen en zijn manier om eerlijk toe te geven wanneer je een te precieze vraag stelt, waardoor hij het antwoord even niet weet, zijn punten die je moeilijk kunt leren. Deze moet je over het algemeen al gewoon bezitten. Verder heeft Eric ons enorm geholpen bij het verkopen van mijn oude huis. Nadat de eerste keer niet doorging, is er snel gehandeld, gelijk weer b…