Synchro Wonen NVM Makelaars
"Toujours ensemble !"
Depuis 2001, Synchro Wonen est prêt à vous accueillir depuis Hoogvliet. Au cours des dernières 25 années, nous sommes devenus le courtier NVM leader dans la région. Nos clients nous donnent en moyenne un 9,5, ce qui nous semble être une preuve de notre dévouement à la qualité et au service personnalisé. Nous croyons en la force de la collaboration et considérons chaque client comme un partenaire dans le processus. Nous comprenons que vo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Troubadourlaan 145
3194HD Hoogvliet Rotterdam
€ 475.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tormentil 16
3191KD Hoogvliet Rotterdam
€ 409.500 k.k.
€ 3.384/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bijster 9
3191SB Hoogvliet Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 2.982/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lokkertsemolenweg 318
3194WC Hoogvliet Rotterdam
€ 597.500 k.k.
€ 3.983/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 256 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nieuwe Wetering 147
3194TB Hoogvliet Rotterdam
€ 445.000 k.k.
€ 3.803/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Fideliolaan 31
3194VA Hoogvliet Rotterdam
€ 324.500 k.k.
€ 4.507/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (150)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
150 avis total
Funda
61 commentaires sur Funda
89 commentaires sur Google
-
Cichorei
8Vanaf begin heel prettig contact, dames op kantoor ook altijd zeer behulpzaam. Ontspannen sfeer richting het plaatsen op Funda en goede uitleg wat er te wachten staat. Ook gedurende de biedingen transparantie en duidelijkheid. Als feedback voor het laatste stukje wie het voortouw neemt bij de oplevering met de kopers, zou voor ons iets meer duidelijkheid mogen zijn. Of we waren gewoon te ongeduldig:)
-
Conny
10Alles was heel snel geregeld met de verkoop van ons huis! Communicatie was top! Ook vragen ze minder courtagekosten dan een andere makelaar. Ik zou absoluut Synchro aanraden, wij zijn erg tevreden!
-
Heleen Halbe
10Corporatiewoning verkocht. Was wederom een prettig proces, waarvoor dank.
-
Koweitstraat 17
9Zeer toegankelijk. Aardige en attente medewerkers. Ons huis was na een goede voorbereiding zoals energie label en fotograaf binnen een week verkocht.
-
Nibelungenhof 6
10tijdens het hele proces super goed en fijn begeleid door synchro Ik ben super tevreden met Eric en de dames Ik kan iedereen dan ook zeker adviseren om naar Synchro te gaan
-
Patrijs 55
10Het is super fijne makelaar. Denken mee, leuke meiden op kantoor. Ik zou deze makelaar zeker aan bevelen.
-
Wielewaal 8
10Bij een verkoopmakelaar voor ons nieuwe huis zijn we binnen gestapt. Zijn manier van omgaan met mensen, openstaan voor vragen en zijn manier om eerlijk toe te geven wanneer je een te precieze vraag stelt, waardoor hij het antwoord even niet weet, zijn punten die je moeilijk kunt leren. Deze moet je over het algemeen al gewoon bezitten. Verder heeft Eric ons enorm geholpen bij het verkopen van mijn oude huis. Nadat de eerste keer niet doorging, is er snel gehandeld, gelijk weer b…