Synchro Wonen NVM Makelaars
"Immer zusammen!"
Sinds 2001 staat Synchro Wonen voor je klaar vanuit Hoogvliet. In de afgelopen 25 jaar zijn we uitgegroeid tot de toonaangevende NVM-makelaar in de regio. Onze klanten geven ons gemiddeld een 9,5, wat wij als bewijs zien van onze toewijding aan kwaliteit en persoonlijke service. Wij zijn overtuigd van de kracht van samenwerking en kijken naar elke klant als een partner in het proces. Wij begrijpen dat je woonsituatie verandert, en daaro...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Troubadourlaan 145
3194HD Hoogvliet Rotterdam
€ 475.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tormentil 16
3191KD Hoogvliet Rotterdam
€ 409.500 k.k.
€ 3.384/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bijster 9
3191SB Hoogvliet Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 2.982/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lokkertsemolenweg 318
3194WC Hoogvliet Rotterdam
€ 597.500 k.k.
€ 3.983/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 256 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nieuwe Wetering 147
3194TB Hoogvliet Rotterdam
€ 445.000 k.k.
€ 3.803/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Fideliolaan 31
3194VA Hoogvliet Rotterdam
€ 324.500 k.k.
€ 4.507/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (150)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
150 Bewertungen insgesamt
Funda
61 Bewertungen auf Funda
89 Bewertungen bei Google
-
Cichorei
8Vanaf begin heel prettig contact, dames op kantoor ook altijd zeer behulpzaam. Ontspannen sfeer richting het plaatsen op Funda en goede uitleg wat er te wachten staat. Ook gedurende de biedingen transparantie en duidelijkheid. Als feedback voor het laatste stukje wie het voortouw neemt bij de oplevering met de kopers, zou voor ons iets meer duidelijkheid mogen zijn. Of we waren gewoon te ongeduldig:)
-
Conny
10Alles was heel snel geregeld met de verkoop van ons huis! Communicatie was top! Ook vragen ze minder courtagekosten dan een andere makelaar. Ik zou absoluut Synchro aanraden, wij zijn erg tevreden!
-
Heleen Halbe
10Corporatiewoning verkocht. Was wederom een prettig proces, waarvoor dank.
-
Koweitstraat 17
9Zeer toegankelijk. Aardige en attente medewerkers. Ons huis was na een goede voorbereiding zoals energie label en fotograaf binnen een week verkocht.
-
Nibelungenhof 6
10tijdens het hele proces super goed en fijn begeleid door synchro Ik ben super tevreden met Eric en de dames Ik kan iedereen dan ook zeker adviseren om naar Synchro te gaan
-
Patrijs 55
10Het is super fijne makelaar. Denken mee, leuke meiden op kantoor. Ik zou deze makelaar zeker aan bevelen.
-
Wielewaal 8
10Bij een verkoopmakelaar voor ons nieuwe huis zijn we binnen gestapt. Zijn manier van omgaan met mensen, openstaan voor vragen en zijn manier om eerlijk toe te geven wanneer je een te precieze vraag stelt, waardoor hij het antwoord even niet weet, zijn punten die je moeilijk kunt leren. Deze moet je over het algemeen al gewoon bezitten. Verder heeft Eric ons enorm geholpen bij het verkopen van mijn oude huis. Nadat de eerste keer niet doorging, is er snel gehandeld, gelijk weer b…