Euverman & Nuyts Makelaars Borne
"Donde vuelven los sueños"
Met vestigingen in meerdere steden van Twente en de Achterhoek beschikken wij over een uitgebreid netwerk dat diepgaand kennis heeft van de lokale markt. Wij zijn actief in Borne, Enschede, Hof van Twente (Goor), Hengelo en Haaksbergen. Onze werkwijze is gekenmerkt door persoonlijke betrokkenheid, directe communicatie en een doordachte aanpak. Of u nu op zoek bent naar een woning, nieuwbouw of een waardebepaling: wij bieden deskundig ad...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
van Heemskerkstraat 36
7622JJ Borne
€ 465.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 297 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Oeverlaan 43
7623MN Borne
€ 520.000 k.k.
€ 3.562/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 203 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lidwinaweg 28
7625PM Zenderen
€ 425.000 k.k.
€ 3.972/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 346 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Twijnerstraat 11
7621TJ Borne
€ 775.000 k.k.
€ 5.345/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 699 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lover 142
7623PJ Borne
€ 719.000 k.k.
€ 3.908/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 184 m²
- Área del lote
- 293 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Woolderweg 60
7622JW Borne
€ 425.000 k.k.
€ 3.102/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 268 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Sluis 7
9Het contact verliep heel goed. We kregen snel antwoord en we zijn goed geholpen. We zijn erg blij dat ons huis snel en netjes verkocht is
-
De Reimer 15
8Wij hadden fijn en persoonlijk contact met de makelaar, het verkoopproces verliep voorspoedig en naar tevredenheid!
-
de Esch 15
9Het was erg prettig om met dit makelaarskantoor samen te werken. Het voelde ècht als samenwerking qua overleg/suggesties/luisterend oor/meedenkend en niet beslissend.
-
Trompstraat 11
9Een goede makelaar die met je meedenkt. Altijd vriendelijk en professioneel. Makkelijk in contact.
-
Sluis 15
10Karen is een prima en betrokken makelaar niets is haar teveel😊. Erg vriendelijke ,en makelaar met goede kennes en prettig in omgang. Ook de personen op kantoor zijn erg betrokken en reageren snel waar nodig. Dus de perfecte Makelaardij om je huis te verkopen. Dit was voor ons de tweede maal. 😊😊😊 Bedankt voor de prettige omgang en verkoop.
-
Leurinkstraat 6
10Na een tijd op zoek geweest te zijn naar onze eerste woning hebben we besloten om Abe van Euverman en Nuyts in te schakelen als aankoopmakelaar. Na een fijn oriëntatiegesprek waarin onze wensen en eisen duidelijk zijn besproken, zijn we verder gegaan met de zoektocht. Na één bezichtiging was het direct raak en hebben we een mooie woning kunnen aankopen.