Euverman & Nuyts Makelaars Borne
"Wo Träume heimfinden"
Met vestigingen in meerdere steden van Twente en de Achterhoek beschikken wij over een uitgebreid netwerk dat diepgaand kennis heeft van de lokale markt. Wij zijn actief in Borne, Enschede, Hof van Twente (Goor), Hengelo en Haaksbergen. Onze werkwijze is gekenmerkt door persoonlijke betrokkenheid, directe communicatie en een doordachte aanpak. Of u nu op zoek bent naar een woning, nieuwbouw of een waardebepaling: wij bieden deskundig ad...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
van Heemskerkstraat 36
7622JJ Borne
€ 465.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 297 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Oeverlaan 43
7623MN Borne
€ 520.000 k.k.
€ 3.562/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 203 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lidwinaweg 28
7625PM Zenderen
€ 425.000 k.k.
€ 3.972/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 346 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Twijnerstraat 11
7621TJ Borne
€ 775.000 k.k.
€ 5.345/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 699 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lover 142
7623PJ Borne
€ 719.000 k.k.
€ 3.908/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 184 m²
- Fläche des Grundstücks
- 293 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Woolderweg 60
7622JW Borne
€ 425.000 k.k.
€ 3.102/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 268 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (38)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
38 Bewertungen insgesamt
Funda
29 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Sluis 7
9Het contact verliep heel goed. We kregen snel antwoord en we zijn goed geholpen. We zijn erg blij dat ons huis snel en netjes verkocht is
-
De Reimer 15
8Wij hadden fijn en persoonlijk contact met de makelaar, het verkoopproces verliep voorspoedig en naar tevredenheid!
-
de Esch 15
9Het was erg prettig om met dit makelaarskantoor samen te werken. Het voelde ècht als samenwerking qua overleg/suggesties/luisterend oor/meedenkend en niet beslissend.
-
Trompstraat 11
9Een goede makelaar die met je meedenkt. Altijd vriendelijk en professioneel. Makkelijk in contact.
-
Sluis 15
10Karen is een prima en betrokken makelaar niets is haar teveel😊. Erg vriendelijke ,en makelaar met goede kennes en prettig in omgang. Ook de personen op kantoor zijn erg betrokken en reageren snel waar nodig. Dus de perfecte Makelaardij om je huis te verkopen. Dit was voor ons de tweede maal. 😊😊😊 Bedankt voor de prettige omgang en verkoop.
-
Leurinkstraat 6
10Na een tijd op zoek geweest te zijn naar onze eerste woning hebben we besloten om Abe van Euverman en Nuyts in te schakelen als aankoopmakelaar. Na een fijn oriëntatiegesprek waarin onze wensen en eisen duidelijk zijn besproken, zijn we verder gegaan met de zoektocht. Na één bezichtiging was het direct raak en hebben we een mooie woning kunnen aankopen.