Hoeijmakers Makelaardij
Hoeijmakers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Helden. Wij kennen het gebied als uw eigen woonplaats en brengen dat in elke transactie weer terug. Onze kennis van de lokale markt en onze passie voor woningzaken maken ons tot een betrouwbare partner in uw woningstap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wilgenpad 10
5995AK Kessel
€ 369.500 k.k.
€ 3.270/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burchtplein 2
5991CM Baarlo
€ 379.500 k.k.
€ 3.111/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 227 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Lindelaan 26
5995NM Kessel
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 310 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Heikampweg 3
5995RN Kessel
€ 539.500 k.k.
€ 5.739/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 9408 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
van Wijlickshove 6
5973KG Lottum
€ 329.500 k.k.
€ 4.067/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 193 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Weverstraat 15
5991MR Baarlo
€ 374.500 k.k.
€ 3.228/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 390 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Bongerd 31
10Ralf is een behulpzame makelaar. Denkt mee en zorgt dat je met al je vragen terecht kan. Dit was voor ons de 2de keer dat we hem hadden ingeschakeld omdat we houden van een makelaar die gewoon blijft.. Inmiddels is ons huis weer succesvol verkocht
-
't Höltje 48
9De communicatie kan eenduidiger. Meer gebruik van verkooptool gewenst. Prettige persoonlijke omgang. Altijd bereidt te ondersteunen.
-
Engelmanstraat 25 b
9In het voortraject prima service en tips gegevens voor de aankoop van onze nieuwe woning, daarbij de waarde van ons oude huis correct bepaald en de juiste begeleiding gegeven bij de verkoop ervan en alle afspraken zijn nagekomen.
-
't Höltje 7
9Traducido por IALa venta se ha gestionado con suavidad y profesionalismo, la comunicación también fue muy buena. Siempre una rápida respuesta a las preguntas.
-
Schijfweg-Zuid 12
10Traducido por IAEstamos muy satisfechos con las acompañamientos y el manejo de todo durante el proceso de venta.
-
Karreweg-Zuid 13
9Traducido por IARalf Hoeijmakers es un agente inmobiliario experto, persona fina en el trato, bien accesible y siempre pondrá ese paso extra por ti, ¡lo recomiendo encarecidamente!
-
Gen. Ritchiestraat 7
10Traducido por IALa comunicación fue perfecta. Todo estuvo bien. Todo está bien organizado. Tuvimos conversaciones agradables. Él organizó todo perfectamente. Estoy muy satisfecho con el agente inmobiliario Hoeimakers.