Hoeijmakers Makelaardij
Hoeijmakers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Helden. Wij kennen het gebied als uw eigen woonplaats en brengen dat in elke transactie weer terug. Onze kennis van de lokale markt en onze passie voor woningzaken maken ons tot een betrouwbare partner in uw woningstap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw...
Current housing stock
-
- Available
Wilgenpad 10
5995AK Kessel
€ 369.500 k.k.
€ 3.270/m²
BSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Burchtplein 2
5991CM Baarlo
€ 379.500 k.k.
€ 3.111/m²
Save as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 227 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Lindelaan 26
5995NM Kessel
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CSave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 310 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Heikampweg 3
5995RN Kessel
€ 539.500 k.k.
€ 5.739/m²
CSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- 9408 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
van Wijlickshove 6
5973KG Lottum
€ 329.500 k.k.
€ 4.067/m²
Save as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 193 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Weverstraat 15
5991MR Baarlo
€ 374.500 k.k.
€ 3.228/m²
BSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 390 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
11 reviews on Google
-
Bongerd 31
10Ralf is een behulpzame makelaar. Denkt mee en zorgt dat je met al je vragen terecht kan. Dit was voor ons de 2de keer dat we hem hadden ingeschakeld omdat we houden van een makelaar die gewoon blijft.. Inmiddels is ons huis weer succesvol verkocht
-
't Höltje 48
9De communicatie kan eenduidiger. Meer gebruik van verkooptool gewenst. Prettige persoonlijke omgang. Altijd bereidt te ondersteunen.
-
Engelmanstraat 25 b
9In het voortraject prima service en tips gegevens voor de aankoop van onze nieuwe woning, daarbij de waarde van ons oude huis correct bepaald en de juiste begeleiding gegeven bij de verkoop ervan en alle afspraken zijn nagekomen.
-
't Höltje 7
9Translated by AIThe sale was handled smoothly and professionally, the communication also went well. Always a quick response to questions.
-
Schijfweg-Zuid 12
10Translated by AIWe are very satisfied with the support and handling of everything during the sales process.
-
Karreweg-Zuid 13
9Translated by AIRalf Hoeijmakers is a professional real estate agent, a nice person to deal with, very accessible and will always go that extra step for you, I highly recommend him!
-
Gen. Ritchiestraat 7
10Translated by AIThe contact went smoothly. Everything was good. Everything was properly arranged. Had nice conversations. He arranged everything perfectly. I am very satisfied with the real estate agent Hoeimakers.