Key makelaardij
In Heerjansdam staat Key makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Wij zijn actief in de regio en geëngageerd om voor jou het beste resultaat te bereiken. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een rustige en gerichte verhandelingsgang. Wij bieden gedetailleerd advies op maat, van de eerste stap tot het sluiten van de deal. Onze werkwijze is transparant en gericht op jouw wensen. Wij zijn ge...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Appelgaard 46
2995XP Heerjansdam
€ 875.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 419 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Kromme Nering 14
2995BH Heerjansdam
€ 325.000 k.k.
€ 3.385/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Griegplantsoen 45
2992EH Barendrecht
€ 448.000 k.k.
€ 4.266/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 124 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Veldbloemlaan 9
2995TK Heerjansdam
Precio bajo petición
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Quadenoord 178
3079XH Rotterdam
€ 235.000 k.k.
€ 3.455/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
De Heerenhof 20
3343EZ Hendrik-Ido-Ambacht
Precio bajo petición
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Griegplantsoen 45
9Contact met de makelaar verliep heel goed. Zeer professioneel en heeft ons goed geholpen. Aanrader!
-
Veldbloemlaan 9
10Blijf vooral zoals je bent Petra! Een hartstikke fijn persoon en we hebben als zeer prettig ervaren!
-
Binnenrotte 81 C
10Een proactieve en deskundige makelaar die duidelijk en prettig communiceert. Ze denkt mee, geeft goed advies en maakt het hele proces aangenaam door haar vriendelijke en professionele houding
-
Stationsweg 45 A34
8Vriendelijk en klantgericht met een duidelijke uitleg over de contracten, zowel naar koper, als verkoper. Bij aankoop van woning hebben we gelijk besloten ook ons huis te koop te zetten bij Key Makelaardij.
-
Appelgaard 2 C
9Traducido por IABuen y competente agente inmobiliario. La comunicación es agradable y sencilla. El agente inmobiliario está bien informado sobre el mercado local y por eso tiene una visión realista de las posibilidades.
-
Gravin Sabinastraat 47
10Traducido por IAMuy agradable cooperación con Petra durante la búsqueda y compra final de nuestra casa. La comunicación fluye muy suavemente y con pocos obstáculos a través del teléfono, correo electrónico y una aplicación de grupo; la disponibilidad de Petra es por lo tanto muy alta. Ciertamente, en un mercado inmobiliario difícil como el de hoy en día es difícil hacer una oferta que sea adecuada, no demasiado alta ni tampoco demasiado baja para no perder tu casa. Puedo decir sinceramente que Petra en este proceso es muy profesional y...