Evelien Ploegmakers Makelaardij
In Oss begon het met één vrouwelijke makelaar, vol enthousiasme en eigenwijze stijl. Sindsdien zijn we gegroeid tot een team van zeven vrouwen die met gemak meegaan in deze unieke aanpak. Onze benadering is verrassend, maar dat is precies wat ons onderscheidt. We zijn Evelien, Claudia, Karin, Vera, Kirsten, Neeltje en Maartje. Samen zetten we met veel plezier de schouders eronder, want het is prachtig om zo veel leuke mensen te ontmoete...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgemeester van Erpstraat 54
5351AX Berghem
€ 650.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 640 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Leygraafhof 6
5345SH Oss
€ 365.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Raadhuislaan 69
5341GZ Oss
€ 390.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Wethouder van Eschstraat 103
5342AS Oss
€ 285.000 k.k.
€ 4.130/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Landbouwlaan 178
5351MA Berghem
€ 675.000 k.k.
€ 4.623/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 490 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Slotgracht 93
5346KG Oss
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (115)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
115 reseñas total
Funda
69 opiniones en Funda
46 reseñas en Google
-
Anker 9
9Heel prettig contact vanaf het eerste moment. Duidelijke communicatie en goed bereikbaar. Deskundig advies. Geen bla bla maar actie
-
Baljuwstraat 118
10Hele fijne makelaar, alles bespreekbaar, zeer kundig. Ze hebben ons zelfs geholpen met de aankoop van ons nieuwe huis dat verkocht werd door een andere makelaar. Dus alle lof voor de dames van evelien ploegmakers
-
Hof van Fort 2
10Claudia heeft ons zeer goed en deskundig bijgestaan bij het verkoopklaar maken en het daadwerkelijk verkopen van ons huis. Er werd gedurende het hele proces duidelijk gecommuniceerd, snel geschakeld en altijd met ons meegedacht. Ook het persoonlijke contact hebben wij als zeer prettig ervaren: laagdrempelig, betrokken en altijd bereikbaar voor vragen. Wij kijken terug op een hele fijne ervaring!
-
Jordy van der Lee
10Hele fijne ervaring met de verkoop van ons huis gehad! Aanrader!
-
Herbergier 15
10Karin voorzag ons heel goed en duidelijk van alle informatie. Kirstin heeft het heel goed overgenomen van Karin. We zijn continue van alle zaken op de hoogte gehouden. Zeer prettig begeleiding van beide gehad. Allebei een aanrader!
-
Peellaan 61
9Leuk team om mee samen te werken. We hadden ons huis niet zonder Evelien Ploegmakers Makelaardij kunnen verkopen.
-
Dr. Ariënsstraat 4
10Het kontakt met de makelaar liep heel soepel. Alle informatie over en weer deskundig en gericht. Afspraken over vraagprijs, tijdsbestek en bezichtigingen helemaal top! Wij zijn dan ook zeer tevreden.