Karin Meier Mattern Makelaars
"¡Su agente inmobiliario NVM de confianza, ahora con un nuevo traje!"
Karin Meier Mattern Makelaars is een NVM-kantoor dat u verzekert van een professionele en betrouwbare begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Met meer dan 20 jaar ervaring in Tilburg en omliggende regio’s staat Karin voor een persoonlijke aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Zij is geregistreerd als makelaar en taxateur, wat betekent dat u zeker weet van een degelijke marktkennis en ervaring. Bij KMM Makelaars wordt elke...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Veldhovenring 40 08
5041BC Tilburg
€ 285.000 k.k.
€ 5.278/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vriezenveenstraat 77
5036VG Tilburg
€ 589.000 k.k.
€ 4.034/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Hendrik van Tulderstraat 38
5046NC Tilburg
€ 299.000 k.k.
€ 6.102/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 49 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Megenstraat 83
5045KE Tilburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.864/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Scharwoudestraat 108
5035LN Tilburg
€ 345.000 k.k.
€ 6.635/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- 90 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Melickstraat 69
5045KZ Tilburg
€ 675.000 k.k.
€ 4.383/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 337 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (34)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
34 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Melickstraat 24
10Fijne samenwerking en prettig contact. Weet veel van de markt en geeft advies waar we iets mee konden.
-
Melickstraat 69
10Karin is een TOP makelaar met ontzettend veel kennis en een prima dienstverlening. Alles ging prima, op de eerste dag van de bezichtigingen, waren de potentiële kopen allemaal enthousiast en mijn woning is de eerste dag al naar volle tevredenheid verkocht.
-
Mostheuvelstraat 119
10Karin is een hele betrokken en enthousiaste makelaar, met een realistische maar ook open kijk op de huizenmarkt. Ze is transparant en ze denkt mee, houdt de voortgang goed bij. Wij zijn super tevreden. Ook haar assistent heeft ons goed geholpen met styling advies en de mooie brochure. Complimenten.
-
Overlangelstraat 14
9We hebben altijd goed contact gehad met duidelijke communicatie. Karin heeft ons goed geholpen en is altijd heel betrokken geweest. Ook als het in de praktijk niet allemaal volgens het plan verliep.
-
Hendrik van Tulderstraat 42
10Karin is een enthousiaste en vriendelijke makelaar. Erg tevreden over het verloop van de verkoop van mijn appartement!
-
Willem Barendszstraat 4
10Wat een fijne begeleiding hebben wij gehad van Karin Makelaar, alles was duidelijk en helder. De communicatie was top.
-
Johannes Vermeerstraat 17
9Goede, heldere communicatie in zowel voorbereidend traject, als tijdens bezichtigingen en onderhandelingsproces. Komt afspraken na. Weet mensen op hun gemak te stellen.