Punt Makelaars Leidsche Rijn
"¡Te llevamos a casa!"
Bij Punt Makelaars Leidsche Rijn begrijpen we hoe belangrijk het is om de juiste woning te vinden. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis, wilt verkopen of investeren in onroerend goed – wij staan voor je klaar met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Onze ervaring in verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies zorgt ervoor dat je elke stap op de woningmarkt met vertrouwen kunt nemen. We specialiseren ons in bedrij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Thea Beckmanstraat 14
3544HB Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 5.533/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Mandenmakerslaan 128
3454DH De Meern
€ 525.000 k.k.
€ 4.167/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zijlsterraklaan 23
3544ST Utrecht
€ 489.000 k.k.
€ 5.315/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kruiswortel 1
3453VM De Meern
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 126 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Houtrakgracht 266
3544SJ Utrecht
€ 455.000 k.k.
€ 5.688/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 47 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mgr. G.W. van Heukelumstraat 4
3438BS Nieuwegein
€ 699.000 k.k.
€ 5.377/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (39)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
39 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Meryem Yasar
10Wij hebben zowel de aankoop als de verkoop van onze woning via Punt Makelaardij gedaan en zijn beide keren ontzettend tevreden geweest. Jaren geleden kochten wij via hen een nieuwbouwwoning en onlangs hebben we dezelfde woning ook weer via hen verkocht. Het hele team is vriendelijk, professioneel en denkt echt met je mee. Tijdens het verkoopproces werd er goed geluisterd naar onze wensen en daar werd altijd rekening mee gehouden. Ook waren ze erg toegankelijk: bij vragen konden we altijd makkelijk contact opnemen. Wij zijn geholpen door Florentine en dat hebben we als heel prettig ervaren. Ze is ontzettend vriendelijk, laagdrempelig en betrokken. Zelfs in het weekend konden we haar via de app benaderen met vragen en als ze in de gelegenheid was, reageerde ze altijd snel terug. Ze geven eerlijk en goed advies, denken actief mee en proberen het hele proces echt zo makkelijk mogelijk voor je te maken. Dat voelde oprecht en vertrouwd. Kortom: een hele fijne makelaar die wij absoluut aanraden. Dank jullie wel voor alles Punt Makelaars Leidsche Rijn!
-
Merweplein 5 24
8Duidelijke communicatie en een groot netwerk in de regio waren voor mij belangrijke pluspunten van deze makelaar.
-
Kruyderlaan 146
10Traducido por IAAsistencia de venta muy personal y amena. Si teníamos preguntas, se respondían directamente y de forma muy agradable. ¡Recomendable!