Punt Makelaars Leidsche Rijn
"Nous vous ramenons chez vous !"
Chez Punt Makelaars Leidsche Rijn, nous comprenons à quel point il est important de trouver la bonne maison. Que vous soyez à la recherche d'un nouveau chez-vous, que vous souhaitiez vendre ou investir dans l'immobilier – nous sommes prêts à vous offrir un conseil personnalisé et un soutien professionnel. Notre expérience dans la vente, l'achat, les évaluations et le conseil financier vous permet de prendre chaque étape sur le marché im...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Thea Beckmanstraat 14
3544HB Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 5.533/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Mandenmakerslaan 128
3454DH De Meern
€ 525.000 k.k.
€ 4.167/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zijlsterraklaan 23
3544ST Utrecht
€ 489.000 k.k.
€ 5.315/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kruiswortel 1
3453VM De Meern
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Houtrakgracht 266
3544SJ Utrecht
€ 455.000 k.k.
€ 5.688/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 47 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mgr. G.W. van Heukelumstraat 4
3438BS Nieuwegein
€ 699.000 k.k.
€ 5.377/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (39)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
39 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Meryem Yasar
10Wij hebben zowel de aankoop als de verkoop van onze woning via Punt Makelaardij gedaan en zijn beide keren ontzettend tevreden geweest. Jaren geleden kochten wij via hen een nieuwbouwwoning en onlangs hebben we dezelfde woning ook weer via hen verkocht. Het hele team is vriendelijk, professioneel en denkt echt met je mee. Tijdens het verkoopproces werd er goed geluisterd naar onze wensen en daar werd altijd rekening mee gehouden. Ook waren ze erg toegankelijk: bij vragen konden we altijd makkelijk contact opnemen. Wij zijn geholpen door Florentine en dat hebben we als heel prettig ervaren. Ze is ontzettend vriendelijk, laagdrempelig en betrokken. Zelfs in het weekend konden we haar via de app benaderen met vragen en als ze in de gelegenheid was, reageerde ze altijd snel terug. Ze geven eerlijk en goed advies, denken actief mee en proberen het hele proces echt zo makkelijk mogelijk voor je te maken. Dat voelde oprecht en vertrouwd. Kortom: een hele fijne makelaar die wij absoluut aanraden. Dank jullie wel voor alles Punt Makelaars Leidsche Rijn!
-
Merweplein 5 24
8Duidelijke communicatie en een groot netwerk in de regio waren voor mij belangrijke pluspunten van deze makelaar.
-
Kruyderlaan 146
10Hele fijne en persoonlijke begeleiding van de verkoop. Als we vragen hadden, werden die direct op fijne wijze beantwoord. Een aanrader!