Makelaardij Witte - vertrouwd in Vinkeveen!
"Votre place par excellence, c'est là l'essentiel !"
Makelaardij Witte staat al jaren bekend als betrouwbare partner in Vinkeveen en de omgeving. Wij combineren ervaring met innovatie, zodat we u helpen bij elke stap van de onroerendgoedtransactie. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en creatieve oplossingen. Onze expertise strekt zich uit tot diverse markten, waaronder woningfotografie, taxaties en beleggingen...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meerkoetlaan 2
3645JN Vinkeveen
€ 625.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Achterveld 23
3645HN Vinkeveen
€ 475.000 k.k.
€ 6.507/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Donkereind 12
3645TD Vinkeveen
€ 929.000 k.k.
€ 6.933/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 1050 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Herenweg 276 B55
3645DX Vinkeveen
€ 365.000 k.k.
€ 8.488/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 43 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vinkenkade 77 R 196
3645BX Vinkeveen
€ 695.000 k.k.
€ 9.520/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- 310 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vinkenkade 77 R 193
3645BX Vinkeveen
€ 650.000 k.k.
€ 9.285/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 310 m²
- Chambres de coucher
- 1
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
28 commentaires sur Google
-
Plaswijk 13
10Wij hebben Arnold de Groot van makelaardij Witte ervaren als een aardige, energieke ‘no nonsense’ makelaar met een gedegen kennis van de markt en een slagvaardige, succesvolle aanpak. Wij zouden hem en zijn medewerkers aan iedereen aanraden. Heel prettig om mee samen te werken.
-
Dennis Everts
10We zijn ontzettend tevreden over de service van De Witte Makelaar, en in het bijzonder over Arnold. Onze woning werd zeer goed gepresenteerd en was snel verkocht. Arnold gaf ons uitstekend advies gedurende het hele proces en beschikt over veel kennis van de omgeving. Zijn sterke netwerk in de regio heeft daar zeker aan bijgedragen. Wij raden De Witte Makelaar dan ook van harte aan voor zowel de aan- als verkoop van woningen in De Ronde Venen. Dank aan het hele team!
-
Kerklaan 18
8Fijne communicatie, korte lijnen en duidelijk. Arnold is deskundig en begrijpt de dynamiek van het dorp Vinkeveen.
-
Plevierenlaan 36
10Ik heb een prettige ervaring gehad met Makelaardij Witte. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder en snel. De makelaar had veel kennis van de markt en gaf eerlijk advies. Dankzij de goede begeleiding is alles vlot en naar wens verlopen. Zeker aan te raden!
-
Futenlaan 4
10Traduit par l'IADebutant jusqu'à la fin, correctement aidé par Arnold et son équipe. Tenu au courant de tout et les rendez-vous ont été rapides et faciles à faire.