Drieman Garantiemakelaars
"Bij Drieman Woerden ben je aan het juiste adres!"
Drieman Garantiemakelaars Woerden staat al meer dan 30 jaar voor betrouwbaar advies en persoonlijke aanpak in de woningmarkt. Of je nu op zoek bent naar een makelaar om jouw huis te verkopen of juist een woning te kopen, wij staan voor je klaar. Onze ervaring en expertise zorgen ervoor dat we jouw wensen serieus nemen en op een professionele manier verwerkelijken. Wij geloven in een makelaarsrelatie die gebaseerd is op vertrouwen en ope...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
1e Honthorststraat 16
3442CK Woerden
€ 450.000 k.k.
€ 6.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 93 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Populierstraat 6
3442GP Woerden
€ 475.000 k.k.
€ 3.654/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Molendijk 16
3466NB Waarder
€ 470.000 k.k.
€ 4.159/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 225 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Johan Willem Frisostraat 9
2415AK Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 420.000 k.k.
€ 4.516/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spoorlaan 39
3445AE Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.110/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Marshalllaan 71
3446HR Woerden
€ 730.000 k.k.
€ 5.748/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
61 commentaires sur Funda
39 commentaires sur Google
-
Leidsestraatweg 11 A
8Waarschijnlijk door drukte bij de makelaars was de communicatie erg minimaal en was het lastig een makelaar te bereiken. Ondanks dat is alles vlekkeloos verlopen zoals ik gewend ben bij Drieman. De expertise is merkbaar en ik krijg altijd erg goed advies en de juiste info.
-
het Spaarne 34
10Fijn contact, goed geholpen bij de verkoop van mijn woning. Kortom uitstekende service, absolute aanrader!
-
Kromwijkerkade 59 E
9Je kan ze altijd bereiken ook buitenkantoor uren en zijn heel behulpzaam daarom heeft een kennis mij drieman aangeraden
-
Voorhuis 22
7Traduit par l'IANotre courtier immobilier de Drieman était un homme aimable avec une bonne connaissance du marché local des logements. Pendant la consultation, le temps a été amplement pris pour explorer le marché et montrer ce qui s'est passé dans notre village au cours des derniers mois. Lors d'une visite ultérieure, nous avons nous-mêmes organisé le rendez-vous et Drieman a fait une visite spéciale, après quoi nous avons reçu un conseil par téléphone. Les négociations ont ensuite été prises en charge par Drieman et se sont déroulées globalement bien, même si…
-
Jan Voermanstraat 4
10Traduit par l'IAUn contact agréable avec à la fois Jeroen et Thimo au bureau. Des actions rapides et compétentes ainsi qu'un excellent conseil. La vente s'est déroulée rapidement et bien !