Q Makelaars
""Q para Calidad""
Michel Bol is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft jarenlang gewerkt in de branche en verstaat de wensen van zowel kopers als verkopers. Zijn klantgerichte aanpak en geduldige houding zorgen ervoor dat hij betrouwbare relaties opbouwt. Michel weet hoe belangrijk het is om transacties soepel en efficiënt te laten verlopen. Hij houdt van uitdagingen en ziet elke transactie als een kans om iets nieuws te berei...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Van Duin-akker 19
2994BJ Barendrecht
€ 950.000 k.k.
€ 4.634/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 310 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Zernikelaan 584
3356XR Papendrecht
€ 298.000 k.k.
€ 3.506/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Gaffelaar 29
2991DB Barendrecht
€ 800.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 217 m²
- Área del lote
- 371 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Achterom 41
3311KA Dordrecht
€ 345.000 k.k.
€ 3.876/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kraaihoek 12
3354XN Papendrecht
€ 449.000 k.k.
€ 4.317/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boshuizen 13
3334BC Zwijndrecht
€ 415.000 k.k.
€ 3.773/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (108)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
108 reseñas total
Funda
70 opiniones en Funda
38 reseñas en Google
-
Heusdenhoutsestraat 352
10Heel prettig contact met mijn makelaar en het bureau. Zitten er bovenop, reageren snel en staan je heel fijn te woord.
-
Merantihout 54
9Het contact met de makelaar was heel aangenaam, vlotte en duidelijke communicatie en een hele goede positieve inzet!
-
Oranjestraat 39
10Makelaar weet exact hoe de markt in elkaar zit en heeft ons uitstekend begeleid en heeele mooie prijs voor ons gerealiseerd. Hele prettige samenwerking en goeie, snelle en realistische feedback na bezichtigingen. Prettig ook dat makelaar altijd goed bereikbaar is. Wij zijn onwijs tevreden
-
Akkerwinde 10
10Jordi Suarez was de beste makelaar die wij ons konden wensen.De communicatie verliep uitermate soepel.Hij gaf adviezen die achteraf juist bleken.Hij is dus deskundig. Dit alles voorkwam stress bij ons. En last but not least: een zeer vriendelijke man! Wij bevelen Jordi van harte aan!
-
Rijksstraatweg 102 e
8Kundige en zeer betrokken makelaar, met zeer goede service! Veel lokale marktkennis, deskundigheid, service & begeleiding. Zeer aan te bevelen.
-
Rembrandtlaan 73
9Prima! Gertjan heeft ons uitstekend op de hoogte gehouden van de gang van zaken en heeft ons gied geadviseerd vwb de biedingen die gedaan zijn! Chapeau voor deze makelaar!
-
Steilsteven 17
10Ons huis was snel verkocht met de juiste strategie en tegen een mooie prijs. We hebben fijn contact gehad met onze makelaar Gert-Jan en de backoffice van Q Makelaars.