Van Breukelen makelaars in zekerheid
In Soest staat Van Breukelen makelaars in zekerheid voor betrouwbare en gedetailleerde hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen en bedrijfspanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen wij ervoor dat elke transactie soepel verloopt en volledig aansluit bij uw wensen. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, verhuur, aanhuur, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, profes...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Het Betonijzer 222
1111RH Diemen
€ 850.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 91 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ereprijsstraat 127
3765AE Soest
€ 565.000 k.k.
€ 3.979/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 249 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
van Hamelstraat 81
3762JC Soest
€ 475.000 k.k.
€ 3.682/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 173 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Haverweerd 191
3762BG Soest
€ 350.000 k.k.
€ 5.000/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Meidoornweg 24
3768CN Soest
€ 595.000 k.k.
€ 5.950/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Sportlaan 32
3971NC Driebergen-Rijsenburg
€ 800.000 k.k.
€ 5.797/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 260 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (296)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
296 reseñas total
Funda
38 opiniones en Funda
258 reseñas en Google
-
Steenhoffstraat 30 06
9Nicolay van Breukelen is de leukste ADHD-er die je kunt tegenkomen. Zeker in makelaarsland. 24/7 bereikbaar volgens eigen zeggen en dat is inderdaad het geval. Prettige collega's en een prettig kantoor om mee samen te werken.
-
Pim Kleine
10 -
Nieuweweg 17
9Nicolay en Mandy zijn heel erg goed bereikbaar en antwoorden super snel. Dat werkt erg prettig. Ze nemen alles rondom de verkoop uit handen. Het huis is naar tevredenheid verkocht!
-
Michiel & Virginia van Gorkum-Swankhuizen
10Deze makelaar in verzekeringen denkt met je mee en geeft goede adviezen. Nadat onze auto in de brand vloog hadden wij door een goede verzekering met aanschafwaarde een goede uitkering gekregen ! Nu genieten van de mooie Mini Aceman ! Dank voor jullie fijne zorgen en altijd paraat staan met jullie goede adviezen!
-
Manon Huntjens
10Ik heb al mijn verzekeringen lopen via van Breukelen en ben ontzettend blij met de kundige en menselijke begeleiding.
-
Casper Groosman
10Van Breukelen Makelaar geeft je vanaf minuut 1 een goede begeleiding met het verkopen van je huis. Persoonlijk, altijd bereikbaar, kennis van zaken en eerlijk. Hele fijne samenwerking met Nicolay gehad.
-
Melanie Beense
10Wat een topervaring met makelaar Van Breukelen! 🙌 Vanaf het eerste contact tot aan de afronding echt een super fijne samenwerking gehad met het hele team. Iedereen is ontzettend professioneel, betrokken en altijd goed bereikbaar. 🌸🍀🌸 Melanie , Rocky & Hailey Ik kan Van Breukelen aan iedereen aanbevelen die op zoek is naar een betrouwbare, deskundige en vooral ook hele prettige makelaar om mee samen te werken. Nogmaals bedankt voor alles! ⭐️