Van der Heijden Makelaardij
Van der Heijden Makelaardij representa desde 1985 transacciones inmobiliarias confiables y personales en la región de Best. Nos fijamos en tus deseos y necesidades como si fueran los nuestros, con una actitud abierta y amigable. Nuestra experiencia y dedicación garantizan una transacción fluida y sin estrés, donde tu confianza es lo más importante. Ofrecemos una asistencia personalizada al comprar, vender o gestionar inmuebles. Nuestra...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Schakel 37
5684AW Best
€ 425.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Twentehof 6
5709KL Helmond
€ 395.000 k.k.
€ 3.950/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Prof. Titus Brandsmastraat 70
5684TE Best
€ 439.000 k.k.
€ 4.390/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Annecyhof 8
5627DK Eindhoven
€ 469.000 k.k.
€ 4.150/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 190 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Noord-Besterdstraat 13 d
5014JE Tilburg
€ 230.000 k.k.
€ 7.667/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 30 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Akkerwinde 79
5684HH Best
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (81)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
81 reseñas total
Funda
13 opiniones en Funda
68 reseñas en Google
-
Pamela G
10Het was prettig om met Jimmy samen te werken bij de aankoop van onze woning. Hij toonde goede kennis van de lokale woningmarkt en kon ons tijdens een gezamelijke bezichtiging al op mogelijke gebreken en toekomstige kosten wijzen, waardoor wij hier al bij het bieden rekening mee konden houden. Daarnaast heeft hij geholpen van het bepalen van een winnend, maar niet te hoog bod, wat ons veel geld heeft gescheeld.
-
Annemarie Koornstra
10Wat zijn wij ontzettend dankbaar voor alle hulp van Jimmy tijdens het kopen van ons huis. Vanaf het eerste moment voelde het vertrouwd. Jimmy dacht met ons mee, was altijd bereikbaar en gaf ons eerlijk en oprecht advies gedurende het hele proces. Dankzij zijn inzet, betrokkenheid en kennis hebben wij uiteindelijk ons prachtige droomhuis kunnen kopen. Wat soms spannend en overweldigend voelde, maakte hij juist overzichtelijk en fijn. We voelden ons echt gesteund en gehoord. Wij zouden Jimmy aan iedereen aanraden die op zoek is naar een betrokken, deskundige en fijne makelaar. Nogmaals ontzettend bedankt voor alles!
-
Fam. Braams
10Fantastische geholpen bij de verkoop van ons huis én de aankoop van ons nieuwe huis. Bedankt voor de fijne samenwerking.
-
Nina de Laat
10Fijne ervaring! Tijdens de bezichtiging was er veel tijd en ruimte om de woning goed te bekijken en vragen te stellen. Ook daarna duidelijke communicatie en fijn advies gekregen. De makelaar was goed bereikbaar en reageerde snel op vragen.