Van de Water Makelaars is sinds 1979 actief als betrouwbare partner in de regio Breda, Oosterhout en Tilburg. Beginnend als familiebedrijf is het kantoor in de jaren sindsdien uitgegroeid tot een professionele makelaar in Brabant. Onze kernwaarden zijn openheid, betrokkenheid en kwaliteit, waarop we ons dagelijks richten om de beste resultaten te behalen. Wij werken in een hecht team met korte lijnen en duidelijke communicatie. Jouw wen...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gaanderij 9
4901ZX Oosterhout
€ 1.045.000 k.k.
€ 4.816/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 217 m²
- Área del lote
- 711 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Napoleonshoed 21
4906LC Oosterhout
€ 479.000 k.k.
€ 3.742/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Barkentijn 3
4905CB Oosterhout
€ 498.000 k.k.
€ 6.385/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Rembrandtlaan 34
4907NN Oosterhout
€ 459.000 k.k.
€ 3.101/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 298 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Heemraadsingel 9
4944VC Raamsdonk
€ 650.000 k.k.
€ 2.434/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 267 m²
- Área del lote
- 828 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Vroenhoutstraat 14
4901ZN Oosterhout
€ 475.000 k.k.
€ 3.958/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 294 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (86)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
86 reseñas total
Funda
86 opiniones en Funda
-
Kuiperijhof 39
8Goede kennis van de huidige markt, prettige begeleiding. Goede bereikbaarheid en prettige communicatie
-
Frans Halslaan 88
9Veel kennis van de makrt ontwikkelingen en prettig in de communicatie. Prijs voor verkoop van een woning is relatief hoog
-
Plantsoen 33
10*Goede uitleg over de te regelen zaken: *Waarom bepaalde keuzes gemaakt worden. *Fijn contact tijdens bezichtigingsdagen. *Evaluatie van de bezichtigingen *En het samen bepalen van de eventuele kopers (voor-en nadelen) *Goede bereikbaarheid/reactie bij vragen. *Kortom: dik tevreden over onze makelaar !!
-
Stadhouderslaan 46
9Contact was prettig en zakelijk. Makelaar kon zich goed in mijn situatie inleven. Makelaar kende de lokale situatie erg goed wat zeker geholpen heeft. gedachtewisseling over prijsstelling was realistisch en open.
-
Vlaggeschip 50
10Contact met de makelaar is prettig, persoonlijk en professioneel. De makelaar is zeer bekend met de woningmarkt in zijn werkgebied.
-
Barkentijn 13
9goed inzicht in de markt, fijn contact en goede begeleiding, ook de aftersales is als zeer goed te beoordelen.
-
Woutertje Pietersestraat 15
9komt afspraken na, professioneel, vriendelijk, altijd vrolijk, houdt je op de hoogte van gehele proces. Verkoop verliep uitzonderlijk goed
-
Colijnstraat 4
9Fijne gesprekspartner goed advies en snelle reactie op/bij vragen. Is op de hoogte van de woningmarkt in Oosterhout en omstreken.