Van Dijk – Van Essen makelaars staat al sinds 1992 voor betrouwbare en gedetailleerde hulp in de woningmarkt van Veenendaal en Rhenen. Of je op zoek bent naar een eerste woning of een nieuw hoofddak, wij helpen je graag verder. Onze ervaring en kennis van de markt zorgen voor een doelgerichte aanpak, zodat je woonwensen snel werkelijkheid worden. Wij specialiseren ons in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen, maar ook in taxaties...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Linnaeuslaan 75
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 170 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Paddestoelenlaan 112
3903GG Veenendaal
€ 450.000 k.k.
€ 4.592/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Van Barnevelderf 27
3907ML Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 4.790/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 167 m²
- Área del lote
- 238 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zuiderkruis 136
3902XC Veenendaal
€ 320.000 k.k.
€ 3.721/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kerkewijk 133
3904JB Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 7.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 1043 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Parallelweg 1 18
3903BA Veenendaal
€ 750.000 k.k.
€ 5.769/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (40)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
40 reseñas total
Funda
33 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Boslaan 75
10Via deze makelaar is onze huidige woning verkocht en de nieuwe woning in januari aangekocht. In 2019 hebben wij ook al een aankoop bij dit makelaarskantoor gedaan. Voor ons is het een zeer prettige partij. Wat uitblinkt is de helderheid, marktkennis en het snel reageren. En verder hebben zij alles in huis wat een goede relatie mogelijk maakt.
-
Anker 59
10Goede en deskundige begeleiding. Brengt en behoudt de rust gedurende het proces. Luistert goed en vertaalt dit naar de juiste strategie. Communicatie als bijzonder prettig ervaren.
-
Dagpauwooglaan 108
10Een top makelaar. Door de jaren ervaring weten ze goed wat belangrijk is bij de aankoop of verkoop van een huis of appartement. Betrouwbaar, enthousiast, denken mee en super vriendelijk.
-
Spoorlaan 79
10Een top makelaar. Denkt mee, heeft heel veel kennis van zaken, is super vriendelijk en betrouwbaar. Echt een aanrader
-
Kerkewijk 87 D
10Deze makelaar overtrof op alle gebieden onze verwachtingen! Goede kennis van de markt, goede verkoopstrategie. Zakelijke en commerciële instelling.
-
Vijgendam 2 12
9Betrouwbare makelaar en prettig in de omgang. Mochten we in de toekomst weer een makelaar nodig hebben dan zullen we zeker van hun kwaliteiten gebruik maken. Is zeker aan te bevelen.
-
kenneth van mastrigt
2Traducido por IAMuy mala experiencia con esta oficina de inmobiliaria. Nuestra impresión es que esta empresa está principalmente interesada en ganar lo más posible y que el servicio o la responsabilidad apenas juegan un papel.