Peter van den Oetelaar Lommers Makelaars
"Servicio personal y activo"
Als u van plan bent uw huis te verkopen, zijn twee dingen van groot belang: de prijs en de verkoopstermijn. Hoe krijgt u deze twee in evenwicht? De woningmarkt is complex, en hierbij speelt deskundigheid een cruciale rol. Bij Lommers Makelaars beheersen we dit vak tot in de puntjes, zodat u zich op uw gemak kunt voelen bij elke stap van de verkoop. Ons kantoor is onderdeel van een netwerk met vijf locaties in de regio, waardoor we optim...
Oferta de viviendas actual
-
- Bajo precio
Burgemeester Magneestraat 28 a
5571HD Bergeijk
€ 435.000 k.k.
€ 4.579/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Prinses Marijkestraat 89
5571GM Bergeijk
€ 469.000 k.k.
€ 4.188/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 265 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Past. Bolsiusstraat 8
5551AA Valkenswaard
€ 975.000 k.k.
€ 6.170/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 158 m²
- Área del lote
- 880 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Lupinestraat 39
5561AD Riethoven
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Hooge Berkt 19 a
5571TG Bergeijk
€ 750.000 k.k.
€ 4.261/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 2600 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Vendido
Gagelstraat 21
5552GL Valkenswaard
€ 395.000 k.k.
€ 3.526/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (31)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
31 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Elsenhof 32
8Het contact verliep prima en de begeleiding was goed. De makelaar hielt ons goed op de hoogte van bezoeken en voortgang. Ook de eind afwikkeling was duidelijk en goed. Geen opmerkingen, een dikke voldoende
-
Schoolstraat 33 a
8Fijne makelaar. Hij denkt mee. Hij wil de zaken goed regelen. Hij is vriendelijk. Altijd bereikbaar.
-
Past. Bolsiusstraat 8
9Betrouwbaar en integer persoon zonder veel bla bla en met kennis van zaken. Alles keurig volgens afspraak en volgens de regels zoals het hoort. Alles wordt meteen opgepakt en er wordt meegedacht en geluisterd naar de klant. Dus geen ''snelle jongen'' welke het alleen wel even doet als de markt gemakkelijk is. Ook voor een deskundige en schriftelijke taxatie de juiste persoon.
-
Thijs van der Vaart
2Onprofessioneel kantoor. Verkochte panden panden laten ze lekker op Funda zitten, dus jij belt voor niets. 5 dagen later zit het pand nog steeds op funda. Ze geven om niets. Jij wilt wat informatie over een pand Nathalie van Gisbergen heeft op een derde van jouw vragen geen antwoord op. Of nog beter zij gaf foute informatie. Kwamen wij later achter. Wil jij een simpele wijziging doorgeven, duurt dagen totdat het bij deze team doorgevoerd is. Langzame, niets gevende, makelaarskantoor. Ongelofelijk! Slechter kan jij volgens mij niet treffen!